ملی‌پوش بوکس: اعزام به مسابقات جهانی حق کاظم‌زاده بود

ملی پوش بوکس ایران گفت: سجاد کاظم زاده با تلاش زیاد این سهمیه را کسب کرد و حق او اعزام شدن به مسابقات جهانی آلمان بود ......

ملی پوش بوکس ایران گفت: سجاد کاظم زاده با تلاش زیاد این سهمیه را کسب کرد و حق او اعزام شدن به مسابقات جهانی آلمان بود.

به گزارش مدال به نقل از امید احمدی صفا در گفت و گو با ایسنا، ضمن انتقاد از اعزام نشدن سجاد کاظم زاده به مسابقات بوکس جهانی در آلمان گفت: همه ورزشکاران تلاش می کنند که به مسابقات جهانی برسند. سجاد کاظم زاده نیز با تلاش بسیار توانست تنها سهمیه ایران در مسابقات جهانی آلمان را کسب کند اما به این مسابقات اعزام نشد. حق او بود که در این رقابت ها حاضر شود و این حق نباید از او گرفته می شد.

او افزود: همه ورزشکاران با امید زیاد به این تمرینات می آیند. در حال حاضر که اردوهای ما برگزار می شود هیچ پولی دریافت نمی کنیم و همه ما تنها با علاقه در این تمرینات حاضر می شویم که حداقل باید به این علاقه احترام گذاشته شود. کاظم زاده هم با تلاش زیاد به این سهمیه دست یافت و ناراحتی او از اعزام نشدن به این مسابقات طبیعی است.

ملی پوش بوکس ضمن انتقاد از اعزام نشدن کاظم زاده به رقابت های جهانی گفت: این بوکسور باید به رقابت های جهانی اعزام می شد و بحث تعطیل شدن اردوها نمی تواند مشکل ساز باشد. بعد از آخرین اردو تمرینات ما تعطیل می شد مشکلی نبود چون مدت این مسابقات کوتاه است و فدراسیون می توانست تیم ملی را دست مربیان ایرانی بسپارد. آقایان استکی، اشرفی و عاشری چیزی از مربی کوبایی کم نداشته و با تمرینات خیمنز آشنایی کامل دارند. حتی می شد اردوها را تعطیل نکرد و اتیم را در اختیار این مربیان قرار داد.

بوکسور سبک  وزن تیم ملی درباره شرایط اردوهای تیم ملی بوکس گفت: خداراشکر با درست شدن آشپزخانه در فدراسیون شرایط غذای ما بهتر شده است. از نظر تمرینی هم با مربی کوبایی تمرینات خود را ادامه می دهیم و در آمادگی خوبی به هستیم. تنها مشکل بحث امکانات است که باید برطرف شود. بهتر است اردوهای ما در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شود چون از نظر امکانات سخت افزاری نسبت به سالن همت در شرایط بهتری قرار دارد.

او درباره اردوهای تیم ملی بوکس ادامه داد: رویای ما قبل از رسیدن به تیم ملی فیکس شدن در ترکیب تیم ملی و شرکت در ادوها است اما الان می بینیم که رویای رسیدن به تیم ملی قشتگتر است. مدت ها است که در بدترین شرایط مالی قرار داریم. به نظر من فدراسیون به جای اینکه برگزاری اردوهای مستمر بهتر است پول این همه مدت را جمع کند، تنها افراد فیکس تیم را دعوت کرده و یک اردوی ۲۰ روزه در حد و اندازه تیم ملی برگزار کند. قطعا اگر به ورزشکاران پولی داده شود انگیزه ها ۱۰ برابر می شود. در این صورت بوکسورهای فیکس سعی می کنند جایگاه خود را حفظ کنند و ورزشکاران جوان سعی می کنند به تیم ملی راه یابند با این شرایط انگیزه و هیجان در بوکس چند برابر می شود.

 

تگ ها


اخبار روز بوکس