ملی‌پوش پیشین فرانسه: کریم بنزما حتی از تیری آنری هم کامل‌تر است

همبازی سابق کریم بنزما در تیم ملی فرانسه از او به عنوان رهبری واقعی ستایش کرده و می‌گوید بنزما حتی از تیری آنری هم فوتبالیست کامل‌تری است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سیدنی گوو همبازی سابق کریم بنزما در تیم ملی فرانسه و ستاره سابق باشگاه لیون با ستایش از بنزما به عنوان یک رهبر واقعی مدعی شد او حتی نسبت به تیری آنری هم فوتبالیست کامل‌تری است.

بنزما امسال یکی از بهترین فصل‌های خود در رئال مادرید را پشت سر گذاشته و برای تیم زین‌الدین زیدان در ۴۱ مسابقه ۲۶ گل به ثمر رسانده است. بنزما در لالیگا ۲۱ گل برای رئال به ثمر رساند و در فتح سی و چهارمین جام قهرمانی این لیگ توسط رئالی‌ها نقش مهمی داشت.

سیدنی گوو در گفتگویی با نشریه فرانسوی اکیپ به ستایش از بنزما پرداخت و مدعی شد او حالا حتی از تیری آنری هم پیشی گرفته و نسبت به او فوتالیستی کامل‌تر شده است.

مقایسه بنزما و تیری آنری: من واقعا شیفته تیری آنری بودم چون او نه تنها سریع بود بلکه توانایی‌اش در حفظ توپ بی‌نظیر بود. ولی کریم حتی از او هم کامل‌تر است. کریم حضور مقتدرانه‌ای دارد چون هم جثه‌اش کوچکتر است و هم بدن ورزیده‌تری دارد. بنزما همیشه یک بازیکن درجه‌یک بوده. اگر شما عاشق فوتبال هستید امکان ندارد کریم را دوست نداشته باشید.

فصل اخیر بنزما در رئال مادرید: من از درخشش کریم تعجب نکردم. من همیشه معتقد بودم او یکی از بهترین مهاجمین اروپا است. او در شروع کارش در رئال مشکلاتی داشت ولی در طول سالها همه آنها را به بهترین شکل ممکن حل کرد و به چنین ستاره بزرگی برای رئال تبدیل شد.

بیشتر بخوانید:
ستاره انگلیسی جا پای عثمان دمبله می گذارد؟
یوونتوس 2 لاتزیو 1؛ سه امتیاز با دبل رونالدو
با دبل برابر لاتزیو؛ دو رکورد تاریخی برای کریس رونالدو 

تگ ها


فوتبال جهان تیم ملی فرانسه سیدنی گوو کریم بن زما کریم بنزما رئال مادرید