ممانعت از پخش پیام تبریک مهرداد هاشمی

عضو هیئت مدیره پرسپولیس با ضبط ویدیویی قصد داشت که قهرمانی این تیم در لیگ برتر را تبریک بگوید اما اجازه انتشار آن در رسانه رسمی داده نشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چهارمین قهرمانی متوالی تیم فوتبال پرسپولیس در حالی اتفاق افتاد که جدل های مدیریتی در این باشگاه هنوز به اتمام نرسیده‌اند. جدال هایی که از شهریور گذشته و با حضور محمد انصاری‌فرد رنگ و بوی تازه‌ای به خود گرفت و با استعفای او نیز همچنان پس لرزه ها، باشگاه و البته فضای هواداری را به لرزه می‌اندازند.

در تازه ترین اتفاق، مهرداد هاشمی عضو هیئت مدیره این باشگاه با ضبط ویدیویی کوتاه قصد داشت که قهرمانی این تیم در لیگ برتر را تبریک بگوید اما مسئولان این باشگاه با انتشار این ویدیو در رسانه رسمی سرخ ها مخالفت کردند.

این اتفاق عجیب در حالی رقم خورده که هاشمی در این ویدیوی ۵۶ ثانیه ای، با خسته نباشید به اعضای باشگاه پرسپولیس گفته است: به نام خدا، منم به سهم خودم تبریک میگم این پیروزی غرور آفرین را به هواداران فهیم و باشعور باشگاه پرسپولیس در سراسر دنیا. مخصوصا خسته نباشید به بازیکنان و کادرفنی و عوامل باشگاه میگویم که توانستند با همدلی و یک دستی و به معنای واقعی تیم بودن، توانستند این حماسه را خلق کنند.

او در ادامه مدل مورد علاقه اش برای اداره باشگاه را نیز بیان کرده است: امیدوارم یک روزی تیم مدیریتی بیرون این مستطیل سبز هم تکمیل بشه و با وفاق و همدلی و صفا و صمیمیت و شفافیت مدیریتی خیلی زیباتری کنار این تیم قرار بگیره و موجبات افتخارات بیشتر در آسیا را فراهم کنه. خسته نباشید، تبریک میگم و دست همه درد نکنه، بدرود.

مهرداد هاشمی که از بهار ۱۳۹۸ به عضویت هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درآمده، بعد از اختلافات شدید با محمدحسن انصاری فرد، به نوعی عامل سرپرستی مهدی رسول پناه در باشگاه پرسپولیس شد اما بین این دو نیز اختلافات جدی بروز کرد تا جایی که از عدم انتشار این پیام مشخص می‌شود که مسائل فی مابین کاملا جدی است.

بیشتر بخوانید:

گل محمدی با لیست خرید و مازاد در دفتر رسول پناه

پیام اختصاصی مهرداد هاشمی برای قهرمانی پرسپولیس/ ویدیو
 

 

تگ ها


سید مهرداد هاشمی پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال