ممفیس دیپای: زمستان به بارسا می روم

ممفیس دیپای ستاره هلندی لیون می گوید انتظار دارد در ماه ژانویه با همکاری دو باشگاه لیون و بارسا انتقالش به نوکمپ عملی شود....

به گزارش "ورزش سه"، ممفیس دیپای ستاره هلندی لیون در طول تابستان با شایعات زیادی درباره پیوستنش به بارسا مواجه بود و در نهایت مشخص شد در آخرین لحظات باقی مانده از پنجره از انتقال به باشگاه کاتالان بازمانده. دیپای حالا می گوید انتظار دارد دو باشگاه در ماه ژانویه همکاری کرده و او سرانجام بتواند پیراهن بارسلونا را به تن کند.

با وجود همه تنشهایی که در آخرین روزهای نقل و انتقالات بر سر دیپای بوجود آمد او همچنان از خوش بینی دست برنداشته و امیدوار است حالا که تابستان نشد، امسال زمستان به آرزویش برسد.

دیپای در گفتگو با یک رسانه هلندی در این باره گفت: " من ۲۶ساله هستم و انتقالم عملاً هیچ هزینه ای ندارد. برای همین انتظار دارم که دو باشگاه امسال زمستان برای این انتقال همکاری کنند. البته باید ببینیم اوضاع چطور پیش می رود. من نمی گویم که صد در صد لیون را ترک می کنم ولی احتمال اینکه دو باشگاه تمایل زیادی برای همکاری در جهت انتقال من داشته باشند خیلی بالا است".

ممفیس دیپای البته از باشگاه فرانسوی انتقاد هم کرده و می گوید: " چیزی که به نظرم باعث تاسف است این که من در هفته های اخیر دقایق کمتری برای لیون بازی کرده ام و احساس می کنم علتش این است که قرار بوده باشگاه را ترک کنم".

تگ ها


لیون ممفیس دیپای بارسلونا