ممنون از آنچلوتی ولی به میلان فکر می‌کنم، نه رئال

براهیم دیاز تمام تمرکز خود را روی میلان گذاشته و فعلا به بازگشت به رئال فکر نمی کند....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از ستاره های درخشان این فصل میلان براهیم دیاز است. بازیکنی که دو ساله و قرضی از رئال برای باشگاه ایتالیایی بازی می کند و فراتر از تصورات نیز کار کرده است. ۵ گل و یک پاس گل در همین شروع فصل را خوشبین‌ترین هوادار میلان هم از براهیم انتظار نداشت. حسرت میلانی ها در اینجاست که براهیم بازیکن رئال است و در قرارداد او بند خرید نیز گنجانده نشده است.

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال اخیرا در یک مصاحبه گفت که عملمکرد براهیم را به دقت زیر نظر دارند و بسیار از او راضی هستند. او گفت که براهیم می تواند برای رئال بازیکن بسیار مهمی باشد.

براهیم که پیش فصل به رئال برگشته بود و زیر نظر کارلتو نیز تمرینات را پشت سر گذاشت، در مورد تمجید این مربی ایتالیایی به آاس گفت:« آنچلوتی یک مرد بزرگ و یک مربی فوق العاده است و نیاز به تعریف من ندارد. از او بسیار ممنون هستم ولی الان تمام تمرکزم روی میلان است و می خواهم اینجا موفق شوم. به میلان برگشتم چون باشگاه بزرگی است و فصل گذشته روزهای خوبی در این تیم داشتم. مورد علاقه باشگاه و هواداران قرار دارم و اینجا بسیار بسیار خوشحالم.»


رویای بازگشت به رئال:« واقعیت این است که به رئال فکر نمی کنم. من در زمان حال زندگی می کنم و الان نگاهی به آینده ندارم. تمام تمرکزم روی میلان است و می خواهم با گلزنی، با پاس گل و تلاش زیاد، به تیم برای رسیدن به اهدافش کمک کنم.»

تگ ها


آث میلان براهیم دیاز کارلو آنچلوتی رئال مادرید