ممنون اینتر، اما برگردم از یک امتیاز هم نمی‌گذرم!

سیمون کیائر، مدافع دانمارکی میلان ضمن تشکر از باشگاه اینتر، برای رقیب همشهری خط و نشان کشید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سال ۲۰۲۱ برای سیمون کیائر اتفاقات فراوانی به همراه داشت، از کمک به نجات جان کریستین اریکسن در بازی دانمارک برابر فنلاند تا شرکت در مراسم توپ طلا به عنوان یکی از ۳۰ نامزد برگزیده و البته در نهایت پارگی رباط صلیبی در جریان دیدار مقابل جنوا در تاریخ اول دسامبر. حالا سیمون کیائر در مصاحبه ای به مرور اتفاقات سال ۲۰۲۱ پرداخته و البته وعده های جالبی برای بازگشت به زمین فوتبال داده است.

سیمون کیائر گفت: "احساس خوبی دارم. البته متاسفانه مصدومیت شدیدی داشتم و بازگشت به میادین نیاز به زمان و حوصله دارد. من زیاد در شبکه های اجتماعی پست نگذاشته و بیشتر وقتم را با خانواده ام می گذرانم، اما اکنون این فرصت را دارم که از همه برای پیام هایشان تشکر کنم. هدف فعلی من تلاش فراوان و بازگشت به میادین است.

هر چیزی ممکن است در فوتبال رخ دهد. در سال ۲۰۲۱ اتفاق تلخی برای دوستم در رقابت های یورو افتاد، برای اولین بار به عنوان نامزد در مراسم توپ طلا حاضر شدم و در ادامه نیز اولین مصدومیت سنگین دوران حرفه‌ای من رخ داد.

البته این مصدومیت خواسته من نبوده، اما حالا اتفاق افتاده و این فرصت را به من داده تا روی مسائل مختلفی کار کنم. من پیام‌های زیادی از افرادی دریافت کردم که حتی آنها را نمی‌شناختم و این واقعا مایه غرور برای من بود. تیمی مانند اینتر نشان داد که  گرچه ما رقیب هستیم، اما وقتی چنین اتفاقاتی رخ می دهد انسانیت مهم تر است. من از آنها تشکر می کنم، اما اینتر می داند که وقتی من برگردم، از یک امتیاز هم مقابل آنها نخواهم گذاشت."

تگ ها


سیمون کائر اینتر میلان آث میلان تیم ملی دانمارک فوتبال جهان اینتر میلان سری آ فوتبال