منادی: ما که چیزی به اسم پنالتی ندیدیم

دروازه بان سایپا می گوید نه تنها در لیگ می مانند بلکه به دنبال کسب رتبه خوبی هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سایپا موفق شد فولاد خوزستان را با نتیجه ۲ بر یک از پیش رو بردارد محمدحسین اکبرمنادی در خصوص این دیدار به خبرنگار ما گفت: ما با تیم پرمهره فولاد خوزستان بازی داشتیم و لی ما با برنامه به زمین آمدیم و توانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و بازی را ببریم. 


وی در مورد اعتراض هر دو تیم به خصوص فولادی ها به داور بازی ادامه داد: اتفاق آنچنانی در بازی رقم نخورد که بخواهیم بگوییم داوری مشکل خاصی داشت. در بعضی از صحنه ها می توانست به نفع ما سوت بزند و طبیعت داوری این است اشتباه پیش بیاید وگرنه چیز مهمی پیش نیامد. ما پنالتی هم این وسط ندیدیم و شاید کارشناسان داوری باید در این مورد نظر بدهند.


او در مورد اینکه شرایط شان در جدول با این پیروزی و ۳ امتیازی که بر سر قضیه دیدار با پیکان نصیبشان شد و اینکه در لیگ ماندگار می‌شوند یا خیر گفت: ما به دنبال این هستیم در جدول جایگاهمان را بهتر کنیم و دنبال این نیستیم که بخواهیم در لیگ بمانیم. در لیگ ماندنمان کامل قطعی است چون هم پتانسیلش را داریم و هم این که بچه ها از لحاظ فنی پتانسیل بالایی دارند به دنبال این هستیم که رفته رفته بهتر بشویم و انشاالله رتبه ای به دست بیاوریم که در خور و شان باشگاه سایپا باشد. دروازه‌بان جوان نارنجی پوشان تهران در مورد کارکردن زیر نظر فراز کمالوند عنوان کرد: برای اولین بار است که دارم با آقای کمالوند کار می کنم. کار کردن با این سرمربی خیلی خوب و لذت بخش است و ما نتایج خوبی به همراه او خواهیم گرفت.


منادی در پایان در مورد تعطیلات لیگ افزود: به نظر من آنچنان فرقی نمیکند تعطیل باشیم یا خیر. اینکه تاسف بخوریم که حالا که روی دور برد افتاده ایم و لیگ تعطیل  شده اینگونه نیست. اگر قرار باشد در آینده پیروز شویم می شویم و ربطی به این مسائل ندارد. تعطیلی  تاثیر گذار است ولی اینگونه که بخواهیم دنبال بهانه باشیم هرگز.

تگ ها


محمد اکبر منادی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال