منتظری : مردم انتظار صعود به دور دوم دارند

منتظری: بازی با ازبکستان سخت ترین بازی ما در این مرحله است به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل ازA ......

منتظری: بازی با ازبکستان سخت ترین بازی ما در این مرحله است

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از AFC، تیم ملی فوتبال ایران امشب (دوشنبه) در دیداری حساس باید در ورزشگاه بزرگ آزادی به مصاف ازبکستا برود. دیداری که اگر با پیروزی تیم ملی فوتبال ایران به پایان برسد صعود شاگردان کارلوس کی روش در حالی به جام جهانی قطعی می شود که هنوز دو بازی دیگر برای ما باقی مانده است. دو بازی که طبیعتا تشریفاتی خواهد شد.

پژمان منتظری معتقد است عملکرد خوب تیم ملی فوتبال ایران به خاطر سال ها تلاش شبانه روزی بوده است که باعث شد تیم کی روش  با چهار امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در صدر جدول رده بندی قرار گیرد.

پژمان منتظری درباره بازی با ازبکستان گفت : در طول چهار، پنج سال گذشته ما خیلی سخت کار کردیم و یکسری بازیکنان جوان و خیلی خوب به تیم اضافه شده اند که در حال حاضر این بازیکنان تجربه خیلی بالایی دارند و ما به هدفی که به دنبالش بودیم رسیدیم. تیم آماده است و ما فوتبال منظمی را ارائه می دهیم. من فکر می کنم به هدفی که چهار، پنج سال گذشته داشته ایم رسیده ایم.

مدافع ایرانی شاغل  در لیگ قطر در جام جهانی گذشته در هر سه بازی ایران به میدان رفت. هر چند که ایران در آن جام جهانی با یک امتیاز در قعر جدول گروه قرار گرفت ،  ولی نمی توانست عملکرد خوب ایران خصوصا در بازی با آرژانتین به سادگی گذشت.

منتظری در همین باره گفت :  درباره جام جهانی قبل یکی از بهترین خاطرات ما آمدن به ایران بود. مردم خیلی خوشحال بودند از عملکردی که ما در آن جام جهانی داشتیم. اگر بتوانیم به جام جهانی 2018 روسیه صعود کنیم مردم از ما انتظار دارند که از مرحله گروهی نیز صعود کنیم به همین خاطر صعود به دور دوم جام جهانی هدف اصلی ما خواهد بود. با این حال بهتر است وقتی در مورد این مسائل صحبت می کنیم که صعود ما به جام جهانی قطعی شده است، چون ما هنوز به جام جهانی صعود نکرده ایم و ما امیدواریم که یکی از مهم ترین بازی های چند سال گذشته خودمان را با قدرت برگزار کنیم به همین خاطر در حال حاضر تمام تمرکز بازیکنان روی بازی با ازبکستان است تا به جام جهانی صعود کنیم.

مدافع ایران در پایان گفت : ما می دانیم بازی با ازبکستان یکی از سخت ترین بازی هایی خواهد بود که ما در این مرحله خواهیم داشت و از طرفی شناخت خیلی خوبی هم از آنها داریم. چند هفته ای است که به دقت حریف را آنالیز کرده ایم. می دانیم که بازی سختی با ازبک ها پیش رو داریم. همه متمرکز هستند و امیدوار هستیم که نتیجه لازم را به دست بیاوریم.

 

تگ ها


اخبار روز المپیک