منتظر تصمیمات مهم اعضای هیات رییسه باشید

نشست اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال در ساختمان اداری کمپ تیم های ملی آغاز شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این نشست با تصمیمات مهمی همراه خواهد بود. ابتدا اعضای هیات رییسه که پیش تر تلفنی به عزیزی خادم نظر مثبت خود را اعلام کرده بودند مصوبه ادامه حضور اسکوچیچ در راس کادر فنی تیم ملی را امضاء خواهند کرد. قرار است در این نشست سرمربی تیم امید هم مشخص شود. به این دلیل که تیم ملی امید باید آبان ماه در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و در شهر دوشنبه تاجیکستان به میدان برود که علاوه بر میزبان با تیم های نپال و لبنان هم رقابت خواهد کرد. 

در این نشست هم چنین قرار است دبیر کل فدراسیون فوتبال مشخص شود. دبیر کل توسط رییس پیشنهاد و با موافقت اعضای هیات رییسه کارش را آغاز خواهد کرد. پیش تر قنبرزاده مدیر عامل پیشین باشگاه نفت تهران به این سمت برگزیده شده بود که طبق قانون تنها سه ماه می تواند عهده دار این سمت باشد که این مدت زمان سپری شده است. 

قرار است در نشست هم اکنون به طور جدی در مورد بکارگیری VAR هم صحبت شود. به خصوص که در هفته های اخیر انتقادات از داوری زیاد شده است. شاید در نشست امروز سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان هم مشخص شود. پیش تر کمیته جوانان سید وحید امیری را به عنوان سرمربی تیم زیر ۱۵ سال انتخاب کرده بود که این موضوع هم باید مصوبه و از سوی اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال امضاء شود. 


 
موضوع بحث اسپانسرینگ داوران هم در این نشست مطرح خواهد شد. فدراسیون فوتبال موافق است با اسپانسر فعلی به کار خود ادامه دهد اما مبلغ تعیین شده از سوی فدراسیون فوتبال باید مورد موافقت اسپانسر قرار گیرد. گفته می شود نظر فدراسیون فوتبال برای یک فصل تبلیغ به روی پیراهن داوران ۴۰ میلیارد تومان برای یک فصل است. این امتیاز فصل گذشته با ۱۱ میلیارد تومان واگذار شده بود.

تگ ها


فدراسیون فوتبال فوتبال ایران فوتبال