منتظر رأی ویلموتس هستیم تا مجمع برگزار کنیم

خزانه‌دار فدراسیون فوتبال نسبت به حواشی ایجاد شده درباره موضوع صورت حساب‌های مالی واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای گذشته مهرداد سراجی از اعضای هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال نسبت به عدم شفافیت مالی در فدراسیون و عدم ارائه صورت‌حساب‌های مالی، موضع‌گیری تندی را داشت و حتی در جلسه امروز هیات‌رئیسه هم حاضر نشده بود تا نسبت به این مسئله این‌گونه واکنش نشان بدهد.

سراجی در برنامه تلویزیونی ورزشگاه یک ماه قبل حاضر شده بود و درباره عدم شفافیت مالی از مسئولان فدراسیون فوتبال گلایه‌هایی داشت.

در حاشیه برگزاری جلسه هیات‌رئیسه امروز، سلیمانی خزانه‌دار فدراسیون فوتبال به این شبهه‌های وارد شده واکنش نشان داد و آن را رد کرد.

او در توضیح این‌که چرا صورت‌حساب‌های مالی ارائه نمی‌شود، گفت: فدراسیون فوتبال از حسابرس خبره‌ای استفاده می‌کند و صورت‌حساب‌های مالی سال گذشته و سال جاری به صورت شفاف آماده است و حتی ما آماده برگزاری مجمع هم برای ارائه این صورت‌حساب‌ها بودیم.

سلیمانی با اشاره به پرونده ویلموتس گفت: مشکل اصلی ماجرای رأی پرونده ویلموتس که چند بار به تعویق افتاده و ما منتظر ابلاغ رأی هستیم تا آن را هم در صورت‌حساب‌ها لحاظ کرده و ارائه کنیم؛ هر کدام از اعضای مجمع که می‌خواهند می‌توانند به صورت شفاف صورت‌حساب‌ها را ببیند و مسئله‌ی مورد ابهامی نیست.

تگ ها


مارک ویلموتس تیم ملی ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال