منتفی شدن انتقال ستاره بایرن مونیخ به اولدترافورد

توماس مولر، ستاره آلمانی بایرن مونیخ در سال ۲۰۱۴ در آستانه انتقال به منچستریونایتد قرار داشته است....


به گزارش "ورزش سه"، توماس مولر در هفته های اخیر و با حضور هانسی فلیک روی نیمکت بایرن تبدیل به یکی از موثرترین بازیکنان این تیم شده و دوباره به روزهای اوج بازگشته است. اما در سال ۲۰۱۴ و بعد از نقش آفرینی در چهارمین قهرمانی ژرمن ها در تاریخ جام جهانی، شیاطین سرخ به شدت برای انتقال او اقدام کرده بودند. توماس مولر می توانست بعد از باستین شواین استایگر دومین خرید آلمانی بزرگ یونایتد باشد، اما در نهایت این انتقال رخ نداد.

نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد اگر نقش مولر در دوران مربیگری هانسی فلیک تغییر نکرده بود، شایعات انتقال او به یونایتد دوباره در تابستان امسال مطرح می شد. اما حالا همه چیز دوباره متفاوت پیش می رود و توماس مولر چندی قراردادش را نیز با بایرن تمدید کرد.

اما مولر او در سال ۲۰۱۴ در آستانه انتقال به اولدترافورد بود و لوییس فان خال، سرمربی وقت شیاطین سرخ به شدت برای خرید این مهاجم آلمانی ابراز علاقه کرده بود. حتی یونایتد با پیشنهادی ۹۰ میلیون پوندی نیز برای خرید توماس مولر اقدام کرد، اما در نهایت این انتقال منتفی شد و گرچه خود مولر نیز بی میل به رفتن به یونایتد نبود، اما در آلیانس آره نا ماندگار شد.

تگ ها


بایرن مونیخ توماس مولر منچستر یونایتد