منتقدان سعید معروف ببینند!(عکس)

سعید معروف که در بازی با بلغارستان برای دقایق کوتاهی وارد زمین شد، عکس العمل های جالبی بعد از پیروزی ایران نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، دیدن این عکس ها به منتقدان سعید معروف توصیه می شود؛ کسانی که در سال های اخیر بارها این شایعات را مطرح کردند که کاپیتان تیم ملی اگر در زمین نباشد و خودش تیم را هدایت نکند، اوضاع خوبی نخواهد داشت.


مغز متفکر والیبال ایران که با اضافه شدنش به ترکیب ایران از بازی سوم بار دیگر توانایی های خود را به رخ کشید و باعث صعودی شدن نمودار نتایج ایران در لیگ ملت های ۲۰۲۱ شد، بعد از شب خوبی که در برابر ایتالیا سپری کرد، مقابل بلغارستان از ابتدا به زمین نرفت.


با اینکه محمدطاهر وادی نیز شب بدی را سپری نکرده بود، معروف زمانی به زمین رفت که ایران در ست دوم ۲۳-۲۰ از حریف عقب بود. ورود همزمان کاپیتان معروف و صابر کاظمی روند بازی را تغییر داد و ایران بعد از به تساوی کشاندن بازی در امتیاز ۲۴، بالاخره توانست برتری ۳۳ بر ۳۱ را رقم بزند.


در ست سوم نیز معروف در همان دقایق وارد زمین شد و بازهم تاثیر خود را با آن پاس های فوق العاده و تجربه بالای خود نشان داد.


اما نکته جالب در تصاویری که بعد از بازی منتشر شده، عکس العمل های سعید معروف برای گرفتن امتیازات حساس و پایانی در ست های دوم و سوم است. او با وجود اینکه به عنوان یک پاسور باتجربه اکثر دقایق بازی را روی نیمکت سپری می کرد، با تمام توان وارد زمین شد و بعد از هر امتیاز طوری شادی می کرد که گویا ۲۰ سال سن دارد.


به نظر می رسد با قاطعیتی که آلکنو به خرج می دهد، دیگر هیچ حرف و حدیثی درباره سعید معروف هم وجود ندارد و کاپیتان ایران می تواند در قالب تیم توانایی های خود را بیش از پیش به رخ بکشد.

تگ ها


والیبال میرسعید معروف تیم ملی والیبال ایران