مندی انتقالش را به منچسترسیتی نهایی کرد.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، بعد از رد شدن سه پینشهاد اول منچسترسیتی برای جذب مندی، بالاخره باشگاه انگلیسی موفق شد نظر سران موناکو را جلب کند و این مدافع ۲۲ ساله، روز دوشنبه انتقال گرانقیمتش را به سیتی نهایی کرد ......

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، بعد از رد شدن سه پینشهاد اول منچسترسیتی برای جذب مندی، بالاخره باشگاه انگلیسی موفق شد نظر سران موناکو را جلب کند و این مدافع ۲۲ ساله، روز دوشنبه انتقال گرانقیمتش را به سیتی نهایی کرد. مندی که ششمین خرید تابستانی منچسترسیتی محسوب می شود در اولین گفتگوی خود به عنوان بازیکن سیتی چنین عنوان کرد:

واقعاً به پوشیدن پیراهن منچسترسیتی افتخار می کنم. این چیزی بود که از همان ابتدای شروع پنجره نقل و انتقالات به دنبالش بودم. به محض پایان فصل قبل، با خانواده ام مشورت کردم و همان موقع تصمیمم را برای پیوستن به منچسترسیتی گرفتم. خوشحالم که این خواسته به حقیقت بدل شد. فکر می کنم بازیکن مناسبی برای تیم هستم، می توانم سریع با دیگر بازیکنان و فضای جدید خودم را وفق دهم. بعضی بازیکنان را از قبل می شناسم و پیش تر با آن ها در ارتباط بوده ام. من ششمین خرید تابستانی منچسترسیتی هستم، این نشان می دهد که سیتی به دنبال تقویت خودش است و البته در ترکیب تیم رقابت سختی خواهد بود. از کودکی، آرزوی بازی در لیگ برتر را داشتم، همیشه از نظرم لیگ جزیره، بهترین در اروپا بوده است. تمام تلاشم را برای لذت بردن از این تجربه، به کار میگیرم.

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی فوتبال