منزوی: خطر کسر امتیاز و حذف از آسیا برای استقلال همچنان وجود دارد

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال آخرین وضعیت پرونده مطالبات پرو پئیچ را تشریح کرد و گفت: تا امروز پول این بازیکن پرداخت نشده و خطر کسر امتیاز و حذف از آسیا وجود دارد....

به گزارش مدال، کامران منزوی درباره مشکل پرو پئیچ و اینکه خبر دقیق درباره پرونده مطالبات بازیکن سابق استقلال چیست، گفت: چون اخبار دقیق می خواهیم باید سکوت کنیم. اخبار باید دقیق و مستند باشد. دیشب جلسه هیات مدیره برگزار شد. آقای فتحی گزارشی را باتوجه به اقدامات انجام شده اعلام کرد.
وی افزود: اسم پرو پئیچ را دیگر باید پا پیچ بگذاریم! خوشبختانه بعد از هشدارهایی که دادیم وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال وارد قضیه شدند. این یک مسئله ملی بود. با همکاری وزارت امور خارجه اقدامات خوبی انجام شد. نماینده ای را به فیفا اعزام کردیم. منتظریم ظرف امروز و فردا اخبار خوش برسد. این امید ما است که تا دو روز دیگر خبرهای خوبی برسد. اقدامات اولیه انجام شده است.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: در این پرونده وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و وزارت خارجه خیلی زحمت کشیده اند. امیدواریم در کوتاهترین زمان ممکن پرونده به جایی برسد که خیال هواداران راحت شود.
منزوی که با برنامه سلام صبح بخیر گفتگو می کرد، بعد از آنکه مجری برنامه به کذب بودن خبر کسر امتیاز و حذف استقلال از آسیا اشاره کرد، گفت: خیر، خبر کذب نبوده چون تا الان این کار انجام نشده است و پولی به پرو پئیچ نداده ایم.

بیشتر بخوانید:

طارق از استقلال جدا شد

 

 

تگ ها


کامران منزوی پرونده پروپئیچ پروپئیچ حذف استقلال از آسیا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال