منزوی: هر چه با منتظری تماس گرفتیم جواب‌مان را نداد

کامران منزوی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مصاحبه‌ای از تلاش بی فایده خود برای یافتن پژمان منتظری گفته است....

کامران منزوی گفت: چند بار با پژمان منتظری تماس گرفتم که متاسفانه نتوانستم ارتباط برقرار کنم دیگر بیش از این نمی توان تماس گرفت.

به گزارش مدال، کامران منزوی عضو هیات مدیره استقلال به هواداران استقلال اطمینان داد که مسئولان پیگیر داستان پروپیچ هستند تا با رفع آن خطری این تیم را تهدید کند با عضو هیات مدیره استقلال در خصوص آخرین وضعیت پروپیج و همچنین شرایط استقلال صحبت کردیم.

ماجرای طلب پروپئیچ به کجا رسید؟

دوستان در هیات مدیره با آقای فتحی پیگیر این موضوع هستند تا هر چه زودتر طلب این بازیکن را پرداخت کنیم البته هنوز 10 روز دیگر وقت داریم اما تلاش می کنیم هر چه زودتر طلب این بازیکن را پرداخت نموده تا خطری استقلال را تهدید نکند.

دقیقا طلب چه مقدار است؟

نزدیک به 400 هزار دلار که می شود 3 میلیارد و 200 میلیون تومان که از طریق پیگیری هایی که انجام دادیم این پول تهیه شده و باید آن را به پروپئیچ پرداخت کنیم.

پس این روزها بیشتر پیگیر پروپیچ هستید تا مسائل دیگر؟

البته پیگیر پاتوسی هم هستیم اما اولویت ما در وهله اول همین پروپیج است که انشا ا... با رفع آن خیالمان از کسر امتیاز راحت شود.

این روزها تلفن تان را کمتر پاسخ می دهید؟

موبایل من در اختیار فضای مجازی قرار گرفته و شاید باورتان نشود روزانه بالای 500 تا تماس دارم حتی وقت نمی کنم به کارهای شخصی خودم برسم البته خب نگرانی هواداران استقلال به حق است اما ما هم در باشگاه پیگیر هستیم تا شرایط مهیا شود.

تکلیف منتظری به کجا رسید؟

بنده چند بار با ایشان تماس گرفتم که متاسفانه نتوانستم ارتباط برقرار کنم دیگر بیش از این نمی توان تماس گرفت.

آقای حاجیلو هم از سرپرستی استقلال استعفا دادند.

به هر حال ایشان یک سری مشکلات شخصی داشتند و از مدیر عامل درخواست کردند با استعفای آن موافقت شود به هر حال ما دوست داشتیم در خدمت ایشان باشیم آقای زرینچه هم که جایگزین شان شده از پیشکسوتان خوشنام و باسابقه باشگاه استقلال است.

باز هم به دنبال جذب بازیکن جدید هستید؟

ما در لیست مان جا داریم و اگر آقای استراماچونی صلاح بدانند و نیاز به بازیکن جدید داشته باشم جذب خواهیم کرد بستگی به نظر ایشان دارد.

مسئولان باشگاه پدیده از تماس مدیران استقلال برای بازگرداندن رحمتی خبر داده اند. گفته می شود این شما بودید که زنگ زدید؟

این موضوع درست نیست. من برای بازگرداندن رحمتی با کسی تماس نگرفتم. آخرین تماس من با رحمتی قبل از این بود که با پدیده قرارداد ببندد.

اخبار مرتبط:

غیبت مغضوبین استراماچونی در تمرین استقلال

تگ ها


کامران منزوی استقلال پرونده پروپئیچ پروپئیچ پژمان منتظری نقل و انتقالات استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال