منشا بخشیده شد

پس از دفاعیات باشگاه استقلال و منشا، کمیته اخلاق محرومیت منشا را لغو کرد...

پس از دفاعیات باشگاه استقلال و منشا، کمیته اخلاق محرومیت منشا را لغو کرد

کمیته اخلاق طی نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کرد محرومیت منشا لغو شده است و او می تواند استقلال را در بازی با نفت مسجد سلیمان همراهی کند. 

به گزارش مدال، گادوین منشا مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران که به دلیل درگیری با یک هوادار و حمله به سمت او پیش از دیدار با فولاد خوزستان با صدور یک دستور موقت از حضور در میادین فوتبالی محروم شده بود، بخشیده شد.
منشا روز پنجشنبه به همراه امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در کمیته اخلاق شرکت کرد تا با ارائه مدارک و اسناد از خود دفاع کرده باشد؛ دفاعی که بر اساس اعلام رای کمیته اخلاق، قابل قبول بوده است.
در متنی که روی سایت فدراسیون فوتبال در این باره قرار گرفته، آمده است: در پی حضور گادوین منشا بازیکن باشگاه استقلال در کمیته اخلاق و ارائه توضیحات همچنین مدارک و مستندات لازم از سوی نامبرده دستور موقت کمیته اخلاق درباره این بازیکن لغو شد.

به این ترتیب منشا که هفته سختی را سپری کرده بود و پیش از دیدار با الدحیل درگیر این موضوع شد و محرومیت او یکی از معضلات تیم شفر شده بود، حالا می تواند برابر نفت مسجد سلیمان به میدان برود و به این ترتیب بی آنکه دیداری را از دست بدهد، به حضور در ترکیب استقلال ادامه خواهد داد.