منشا: برای گلزنی نیاز به همکاری هم‌تیمی‌هایم دارم

مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در فوتبال یک تنه نمی شود کاری کرد و امیدوارم هم تیمی هایم برای گلزنی با من همکاری کنند ......

مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در فوتبال یک تنه نمی شود کاری کرد و امیدوارم هم تیمی هایم برای گلزنی با من همکاری کنند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: گادوین منشا با انگیزه بالایی که داشت خیلی زودتر از آنچه حتی کادر پزشکی پرسپولیس تصورش را کرده بود، خود را آماده بازی کرد و با آمادگی اش برانکو را مجبور کرد در هفته اول لیگ از او استفاده کند. حالا منشا برای قرار گرفتن در ترکیب پرسپولیس لحظه شماری می کند، هر چند که نگرانی هایی بابت پاس ندادن برخی هم تیم هایش دارد. صحبت های منشا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد بازی اولش برای پرسپولیس و مسائل دیگر می تواند جالب باشد.

زودتر از آنچه تصور می شد خودت را بعد از عمل جراحی لیزری که داشتی آماده بازی کردی ...

بله من نهایت تلاشم را کردم تا زودتر از موعد خود را به تمرینات گروهی تیم برسانم. خوشحالم که مصدومیتم به طور کامل برطرف شده است و دیگر هیچ دردی ندارم.

بازی اول پرسپولیس مقابل فولاد چطور بود؟

شروع خیلی خوبی داشتیم. ما از ابتدا، بازی را در کنترل خود داشتیم و دو گل هم به ثمر رساندیم بدون اینکه موقعیت گلی به حریف بدهیم. شاید فقط در دقایقی که 10 نفره شدیم حریف کمی به ما فشار آورد، اما در نهایت بازی را بردیم. در کل می توانم بگویم در بازی اول عالی بودیم.

جو ورزشگاه آزادی را در بازی اول چطور دیدی؟

بسیار عالی! بازی اول حس خیلی خوبی را به من وارد کرد، چرا که استقبال هواداران از من فوق العاده بود. خوشحالم از اینکه به تیم بزرگی چون پرسپولیس پیوسته ام و این بزرگی را در بازی اول به خوبی حس کردم.

حتماً انگیزه زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی داری؟

همین طور است. قطعاً خیلی سخت تمرین می کنم تا در تبریز در ترکیب اصلی قرار بگیرم. بازی سختی در تبریز داریم و نه تنها من، بلکه همه نفرات تیم برای ارائه بهترین عملکرد در این بازی انگیزه بالایی دارند.

این را می دانی که هواداران پرسپولیس فقط از تو گل می خواهند؟

 

البته که این انتظار از من می رود، اما همه این را می دانیم که فوتبال یک ورزش گروهی است و یک بازیکن به تنهایی نمی تواند کاری از پیش ببرد. برای اینکه گل بزنم نیاز به همکاری هم تیمی هایم دارم و امیدوارم این امر محقق شود.


اما تو حمایت هواداران را پشت خودت داری، این طور نیست؟

 

بله همین مسئله وظیفه مرا سنگین تر می کند. هواداران روز پنجشنبه از من بهترین نوع استقبال را داشتند و بابت این موضوع از همه آنها تشکر می کنم. سعی می کنم با بهترین عملکرد، جواب این استقبال آنها را بدهم.


پس اولین گلت را در تبریز خواهی زد؟

 

تلاش می کنم این اتفاق رخ دهد. روزی که به پرسپولیس آمدم به هواداران قول گلزنی دادم و الان هم سر قول خود هستم.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال