منشا و بازهم گل نزنی؛ حتی با موی بلوند(عکس)

مهاجم نیجریه‌ای گل‌گهر سیرجان هفته‌هاست در گلزنی برای تیمش در لیگ برتر ناکام مانده و شب گذشته نیز این سریالی ناکامی‌ها ادامه پیدا کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گادوین منشا ستاره درخشان گل‌گهر در هفته‌های نخست لیگ بیستم که توانست در هفت دیدار آغازین فصل، ۹ گل برای تیمش به ثمر برساند و صدر جدول گلزنان را به تسخیر خود در بیاورد، در هفته‌های گذشته روی عدد ۱۰ تعداد گل‌های او متوقف شده و نتوانسته به تیمش با گلزنی‌های خود کمک کند.

او که در پیروزی شاگردان قلعه‌نویی در جام حذفی مقابل پارس جنوبی جم و صعود به جمع هشتم تیم برتر با گلزنی خود سهیم بود، هفته‌هاست در لیگ برتر گلزنی نکرده و ۸۵ روز از آخرین گل او با پیراهن گل‌گهر در لیگ برتر می‌گذرد.

ستاره نیجریه‌ای گل‌گهر پس از گل جنجالی که در هفته پانزدهم به نساجی زد، دیگر در نیم‌فصل نتوانسته توپ را از خط دروازه رقبا بگذراند و روزهای خوبی را سپری نکرده و صدر جدول گلزنان را هم در رقابت با سجاد شهباززاده از دست داده است.

منشا شب گذشته در مقابل فولاد و در شرایطی که گل‌گهر نیاز به گل برای پیروزی و بعد تساوی داشت، نتوانست موقعیت ویژه‌ای روی دروازه حریف ایجاد کند و در شرایطی که با سیمایی متفاوت و موهایی رنگ کرده در زمین حاضر شده بود، بدون موقعیت‌سازی روی دروازه مرادیان زمین بازی را ترک کرد تا همچنان روی نوار ناکامی در لیگ برتر باشد.

او در ۶ هفته‌ای که از نیم‌فصل دوم گذشته و به صورت فیکس یا تعویضی برای گل‌گهر به میدان رفته، نتوانسته گل بزند و امیدوار است در دیدار هفته بعدی مقابل ذوب‌آهن، این طلسم عجیب گل‌نزدن او در ترکیب گل‌گهر در لیگ برتر به پایان برسد.

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران گادوین منشا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال