منشا و فرصتی طلایی که نباید از دست بدهد

گادوین منشا مهاجم نوک پرسپولیسی ها، هنوز فاصله زیادی با منشای آماده تیم پیکان در فصل گذشته دارد ......

گادوین منشا مهاجم نوک پرسپولیسی ها، هنوز فاصله زیادی با منشای آماده تیم پیکان در فصل گذشته دارد. منشا از روز اول در پرسپولیس دچار حاشیه و مشکلات شد. ابتدا به دلیل مصدومیت عجیبی که دچارش شد مجبور شد عمل جراحی انجام دهد و وقتی هم که وارد ترکیب تیم شد ماجرای باندبازی چند بازیکن پرسپولیس و پاس ندادن به منشا به وجود آمد.

تمام این اتفاقات دست به دست هم داد که منشا در رقابت با طارمی جا بماند تا شماره 9 سرخ ها همچنان مرد اول خط حمله این تیم لقب بگیرد و اجازه ندهد منشایی که سودای آقای گلی در پرسپولیس را در سر داشت جای او را در خط حمله پر کند.

بازی با الهلال عربستان اما می توانست یک اتفاق بزرگ برای گادوین منشا باشد تا خیال پرسپولیسی ها را از بابت جانشین طارمی راحت کند. مهدی طارمی که با محرومیت چهار ماه از سوی فیفا مواجه شده، هواداران را با این دلگرمی مواجه کرده بود تا حداقل این مهاجم نیجریه ای بتواند بخش بزرگی از این نگرانی را دور کند. منشا اما عملکرد ضعیف منشا مقابل الهلال و نمایش دور از انتظار او کاری کرد که پرسپولیسی ها خیلی زود دلتنگ طارمی شوند.

به هر شکل،طارمی چهار ماه محروم خواهد بود و حالا منشا بیش از صد روز فرصت دارد تا خود را به مرد اول خط حمله سرخ ها بدل کند. در شرایطی که دیگر بازیکنان هم احتمالا چاره ای جز پاس دادن به منشا ندارند،او هم باید ثابت کند که قدر فرصت ها را می داند و بلد است که چگونه آقای گل سرخ ها شود.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال