منشا: پرسپولیس عالی است

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت:متوجه این مسائل نمی شوم و نمی دانم منظور افرادی که می گویند من گرانقیمت هستم را متوجه نمی شوم چون نمی دانم سطح پول فوتبال ایران چطور است و از سطح و شرایط قراردادهای بازیکنان ایرانی خبری ندارم ......

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت:متوجه این مسائل نمی شوم و نمی دانم منظور افرادی که می گویند من گرانقیمت هستم را متوجه نمی شوم چون نمی دانم سطح پول فوتبال ایران چطور است و از سطح و شرایط قراردادهای بازیکنان ایرانی خبری ندارم.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: گادوین منشا در خصوص حضورش در تیم پرسپولیس، جدایی از تیم پیکان، مبلغ قراردادش با سرخپوشان و موارد دیگر صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید:
از وضعیتت در پرسپولیس چقدر راضی هستی؟
باید بگویم که از وضعیتم خیلی راضی ام. پرسپولیس تیم قابل قبولی است و به خوبی با این تیم و بازیکنانش ارتباط برقرار کرده ام. این روزها هم ما بازیکنان مشغول انجام تمرینات لازم و بدنسازی پیش از آغاز فصل هستیم.
سال گذشته فصل رویایی در پیکان داشتی. چقدر امیدوار هستی که امسال هم بتوانی در تیم جدیدت همان درخشش را تکرار کنی؟
طبیعی است که من پیش از حضورم در پرسپولیس از این تیم و شرایط آن اطلاعاتی کسب کنم و با شناخت به این تیم آمدم. باید صادقانه بگویم که احساس می کنم می توانم در پرسپولیس بازیکن مؤثری باشم و امیدوار هستم بتوانم خواسته های کادر فنی را برآورده کنم. هدفم این است که امسال بیشتر و بهتر نسبت به سال قبل کار کنم تا بتوانم عملکرد بهتری از خود به جای بگذارم. این موضوع همیشه مدنظر من بوده که با کار بیشتر بتوانم دستاورد بیشتری داشته باشم.
به عنوان یک بازیکن خارجی و جدید با برانکو درباره شرایطت در پرسپولیس صحبت کرده ای؟
من می دانم که در راستای تحقق اهداف موفقیت آمیز باید در تیم مشارکت زیادی داشته باشم و تلاش خودم را در این خصوص خواهم کرد. البته صحبت هایی هم با برانکو انجام دادم و این یک مسله طبیعی است چرا که او سرمربی تیم است و به همه موضوعات اشراف دارد. در این شرایط طبیعی است که با ارتباط خوب با برانکو و بازیکنان می توانم اطلاعات و وضعیت خوبی داشته باشم. البته در روزهای گذشته بیشتر از آنکه با هم صحبت کنیم، کار کرده ایم. هدف کلی همه ما این است که بیشتر کار کنیم تا شرایط بهتری به وجود بیاید. در همه جای دنیا همین است. کار کردن همواره بهتر از صحبت کردن است.
به عنوان یکی از ستاره های لیگ به پرسپولیس آمدی و این موضوع قطعا فشار زیادی روی تو وارد خواهد کرد. چطور می خواهی با این فشارها کنار بیایی؟
این را همه می دانند جایگاه پرسپولیس عالی است. همانطور که جایگاه هواداران این تیم بسیار بالاست. پرسپولیس تیمی است یا بهتر بگویم باشگاهی است که هر کسی در آن باشد با همه وجود کار می کند و چیزی کم نخواهد گذاشت. در ایران شرایط اینگونه است که اهداف فردی و گروهی خیلی مورد توجه قرار دارد. به همین دلیل باید همه ما شکل واقعی خودمان را داشته باشیم تا خواسته باشگاه و هواداران تامین شود. 
در طی سال های قبل معمولا بازیکنان خارجی در پرسپولیس بازدهی خوبی نداشتند. آیا تو می توانی در همین شرایط عملکرد فوق العاده ای از خود به جای بگذاری؟
طبیعی است که این روزها روزهای ابتدایی حضورم در پرسپولیس است و از قبل تجربیات بازی در این تیم را ندارم اما فکر می کنم آنچه لازم و ضروری است این است که بیش از پیش کار کنم و تحت این شرایط می توانم جایگاه خودم را تثبیت کنم. من می خواهم روزهای خوبی در پرسپولیس داشته باشم و برای این موضوع تلاش خواهم کرد.
این روزها صحبت از این است که طارمی شاید از پرسپولیس جدا شود و در صورت رخ دادن چنین موضوعی حتما می دانی تو مهاجم اول تیمت خواهی بود. 
این موضوع را شنیده ام اما نه می توانم درباره آن صحبت کنم و نه چیزی از جزئیات آن می دانم. من در این خصوص هیچ صحبتی ندارم و فقط می دانم که در تیم ما بازیکنان زیادی وجود دارد و شاید آنها بهتر از من بتوانند در این خصوص صحبت کنند. 
جدایی ات از پیکان پرحرف و حدیث بود. آنها معتقد بودند که تو در این تیم منشا شدی و حضور 10 بازیکن دیگر در کنار تو باعث شد به موفقیت برسی. این مسئله را شنیده ای؟
من نمی دانم این حرف ها از جانب چه کسی مطرح شده و چه شخصیتی این اظهارات را انجام داده است. متوجه نمی شوم که منظورشان از این مسئله چیست و نظری هم در این باره ندارم. اما این را می دانم که تا قبل از ورودم به پیکان بازیکن باقابلیتی بودم اما عملکرد خوبی از خودم به جا گذاشتم. من فقط در پیکان خوب بازی نکردم بلکه در هر تیمی که بازی کردم با همه وجود به میدان رفتم. همانطور که گفتم نظری در خصوص این صحبت ها نداشتم.
ارتباطت با هواداران چطور است و توانسته ای با آنها رابطه خوبی داشته باشی؟
من زبان فارسی را متوجه نمی شوم اما تا جایی که می بینم و می فهمم این است که ارتباط خوبی بین من و هواداران پرسپولیس وجود دارد ضمن اینکه این را باید بگویم که نه تنها فقط من بلکه ارتباط هواداران با همه بازیکنان خوب است. این موضوع فاکتور مناسبی است و امیدوارم این ارتباط خوب کماکان ادامه داشته باشد و حتی تقویت هم می شود.
شرایط تمرینی پرسپولیس و پیکان را چطور با هم ارزیابی می کنی؟ 
باید صادقانه بگویم که تمرینات پرسپولیس سخت و طاقت فرساست و فکر می کنم در سطح ایران ما بالاترین و عالی ترین تمرینات را انجام می دهیم. سرمربی تیم با جدیت تمرینات را پیگیری می کند و ما شرایط خیلی خوبی داریم. شرایط تمرینی ما نسبت به زمان پیش می رود و نسبت به تمریناتی که در پیکان انجام می دادیم، متفاوت است. در پرسپولیس همه چیز بهتر و متفاوت تر است.
صحبت از این است که با مبلغ بالا و گرانقیمتی پرسپولیسی شده ای. این موضوع را تائید می کنی؟
من متوجه این مسائل نمی شوم و نمی دانم منظور افرادی که می گویند من گرانقیمت هستم را متوجه نمی شوم. چون نمی دانم سطح پول فوتبال ایران چطور است و از سطح و شرایط قراردادهای بازیکنان ایرانی خبری ندارم. من نمی دانم سایر بازیکنان چقدر پول می گیرند و نمی دانم دستمزد سایر بازیکنان چقدر است بنابراین نمی توانم بگویم که بازیکن گرانقیمتی هستم یا نه.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال