منشا: پرسپولیس پولم را ندهد شکایت می کنم

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر باشگاه تا روز دوشنبه هفته جاری پولم را ندهد به طور حتم به فیفا شکایت خواهم کرد....

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر باشگاه تا روز دوشنبه هفته جاری پولم را ندهد به طور حتم به فیفا شکایت خواهم کرد.

به گزارش مدال، حضور گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای در لیست خروجی برانکو شاید بزرگترین تصمیم کادرفنی پرسپولیس برای نیم فصل دوم بود.

بعد از این تصمیم برانکو، مسئولان باشگاه اعلام کردند که منشا باید از طریق آنها تیم جدید خود را انتخاب کند. پرسپولیسی ها قصد داشتند تا با این شیوه بخشی از مبلغ قرارداد سنگین منشا را تامین کنند.

پس از این ماجرا باشگاه پرسپولیس اعلام کرد توافقات نهایی با منشا صورت گرفته و او بدون مشکل از جمع سرخپوشان جدا شد و دیگر خطر تکراری شکایت به فیفا آنها را تهدید نمی کند.

این درحالی است این مهاجم نیجریه‌ای هر گونه توافق با پرسپولیس را تکذیب می‌کند و حتی این باشگاه را تهدید به شکایت به فیفا کرد.

گادوین منشا روز شنبه به ایرنا گفت: برخلاف تمام مسایل مطرح شده باید بگویم در جلسه ای که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشتم تمام خواسته های آنها از سوی من رد شد.

وی تاکید کرد: طبق آخرین توافق صورت گرفته قرار بر این شد که آنها تا روز دوشنبه هفته جاری ۴۰ درصد از قراردادم را به من پرداخت کنند. به طور حتم اگر این اتفاق رخ ندهد و تا زمان مقرر درصد پرداختی گفته شده به من انجام نشود از پرسپولیس به فیفا شکایت خواهم کرد.