منصوريان، نذيري، سيفي و عارفي مقام به مدال طلا رسيدند

چهار ووشوکار ايران در جريان نهمين دوره جام جهاني ساندا با غلبه بر حريفان خود به مدال طلا دست يافتند ......

چهار ووشوکار ايران در جريان نهمين دوره جام جهاني ساندا با غلبه بر حريفان خود به مدال طلا دست يافتند.

به گزارش مدال؛ نهمين دوره جام جهاني ساندا که از صبح روز گذشته به ميزباني چين و در شهر «هانژو» آغاز شده است، امروز (يکشنبه) ادامه يافت. مدال آوران مسابقات قهرماني جهان 2017، مجوز حضور در جام جهاني ساندا را دارند.
تيم ايران با پنج سانداکار مرد و سه نفر در بخش بانوان در جام جهاني حضور يافته است.
در رقابت هاي نوبت صبح امروز، «الهه منصوريان»، «فريناز نذيري»، «محسن محمدسيفي» و «ميلاد عارفي مقام» با برتري برابر حريفان به مدال طلا دست يافتند تا تعداد نشان هاي زرين تيم کشورمان به 5 برسد.
روز گذشته نيز «شهربانو منصوريان» به نشان طلاي وزن 65 کيلوگرم سانداي بانوان رسيده بود.
**نتايج مبارزات امروز بدين شرح است:
در وزن 52 کيلوگرم بانوان «الهه منصوريان» که روز گذشته برابر «ادينا پرادو» از برزيل به برتري دست يافته بود در دومين مبارزه خود به مصاف «ياسمين سيدي» از الجزاير رفت و در همان راند نخست با امتياز عالي حريف را شکست داد و مدال طلا را از آن خود کرد.
«فريناز نذيري» در فينال وزن 75 کيلوگرم برابر «سارا محمد» دارنده مدال برنز جهان از مصر برنده شد و به مدال طلا رسيد. نذيري روز گذشت نيز، نايب قهرمان جهان از روسيه را مغلوب کرده بود.
در وزن منهاي 70 کيلوگرم مردان «محسن محمدسيفي» ملي پوش طلايي ايران برابر «آيمان جلال» از مصر با اقتدار برنده شد و مدال طلا را برگردن آويخت. وي روز گذشته نيز «عبدالهادي بوعبيد» از الجزاير را از پيش روي برداشته بود.
در وزن منهاي 90 کيلوگرم «ميلاد عارفي مقام» برابر «عمر محمود» از مصر با ارائه مبارزه اي شجاعانه با برتري کار را تمام کرد تا او نيز به نشان ارزشمند طلا دست يابد. وي پيش از اين «راجيندر سينگ» از هند را مغلوب ساخته بود.
همچنين «يوسف صبري» در نخستين مبارزه خود در وزن منهاي 75 کيلوگرم برابر «گابريل الاي بو» از لبنان به پيروزي رسيد تا عصر امروز براي رسيدن به مدال طلا و مقام نخست تلاش کند.
عصر امروز، «يوسف صبري» و «معين تقوي» براي کسب مدال طلا به مصاف حريفان مي روند و «حميدرضا قلي پور» هم دومين مبارزه خود را برگزار مي کند.

تگ ها


المپیک