منصوریان: افتخار داریم که پرچم‌دار فوتبال کشورمان باشیم

صحبتهای علیرضا منصوریان سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری بعد از بازی......

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران گفت: ذوب آهن باید با کلمه ایران نوشته شود مایه افتخار اصفهان و کشورمان هستیم. 
به گزارش مدال، علیرضا منصوریان بعد از تساوی بدون گل مقابل النصر عربستان و صدرنشینی در نشست خبری گفت: بازی خوبی بود ‌میدانستیم از بازی چه می‌خواهیم هدف اصلی مان صدرنشینی در گروه بود به این دلیل که نمی‌خواستیم مسابقات مرحله گروهی را با باخت تمام کنیم و هدف مان پیروزی بود. دو تیم برای برد تلاش می‌کردیم. شانس‌های گلزنی خوبی داشتیم اما از شانس‌هایمان استفاده نکردیم در برخی صحنه‌ها هم محمد باقر صادقی خیلی خوب واکنش نشان داد. دو هفته پیش رشید مظاهری به عنوان بهترین بازیکن میدان بود و امروز صادقی کنارم نشسته است. در کل به فوتبال ایران و مردم عزیزم تبریک می‌گویم. افتخار داریم که پرچم دار فوتبال کشورمان باشیم. 
وی افزود: ذوب آهن باید با کلمه ایران نوشته شود مایه افتخار اصفهان و کشورمان هستیم. 
وی افزود: با توجه به اینکه در لیگ برتر از کورس قهرمانی عقب افتاده بودیم و تمرکزمان این بود که به رده پنجم و ششم لیگ برسیم و شرایطی بود که از پلی آف آسیا برای دگرگونی تیم مان استفاده کنیم و به نتیجه دلخواه هم رسیدیم. ما در هفته دوم پلی آف به الغرافه خوردیم که تیم منسجمی بودکه در آن بازی ۲ بر یک عقب افتادیم اما به بازی برگشتیم و باختی در مرحله پلی اف و مقدماتی نداشتیم.
وی افزود: با الاتحاد عربستان یک بازی در همین قطر خواهیم داشت و یک بازی هم در امارات خواهیم داشت. امیدوارم منسجم بتوانیم کار کنیم تا موفق شویم. تلاش ما این بود که با الوحده امارات بازی کنیم و این تیم دوم شود که در خانه بتوانیم با این حریف اماراتی بازی کنیم. بستر و انرژی که از هواداران می‌گیریم اما این هم آزمایش بزرگتر برای ما است که با تیم الاتحاد بازی می‌کنیم که شانس میزبانی در خانه نداریم اما از رسانه ها می‌خواهیم که در روزهای ۱۴ و ۲۱ مرداد ما را تنها نگذارند و ایرانی ها در قطر و امارات ما را کمک کنند و مثل امروز با تمام وجود ما را تشویق کنند با همه وجود باید هدفمان را به صورت پلکانی ادامه بدهیم و به هدف‌مان برسیم.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی ذوب آهن 0 - 0 النصرعربستان/ ویدیو

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا ذوب آهن النصر ذوب آهن النصر علیرضا منصوریان کنفرانس خبری ذوب آهن AFC Champions League فوتبال