منصوریان: الاتحاد را به خوبی آنالیز کرده ایم

علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با الاتحاد عربستان اعلام کرد که تیم الاتحاد عربستان را آنالیز کرده و شناخت خوبی ازآنها پیدا کرده‌اند....

منصوریان: الاتحاد را به خوبی آنالیز کرده ایم

علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با الاتحاد عربستان گفت: فرصت اینکه فصل را شروع کنیم و در این بازی حساس شرکت کنیم نداشتیم، اما با این حال بازی های دوستانه خوبی را پشت سر گذاشتیم.
به گزارش مدال، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران درخصوص حریف عربستانی اظهار داشت: تیم الاتحاد را کاملا زیر نظر داشتیم و بازی های دوستانه این تیم در انگلستان را دیدیم و از این لحاظ آنالیز خوبی داشتیم. آنها تغییراتی داشتند و بازیکنان خارجی خوبی را جذب کرده اند.

 

منصوریان ادامه داد: ما هم بازیکنانی را جذب کردیم و تغییرات داشتیم و چند بازیکن در روزهای اخیر به ما اضافه شدند. افتخار بزرگی است که نماینده مردم ایران هستیم و مهمترین مصاف های فوتبال ایران را ذوب آهن در مردادماه دارد. ما نماینده و پرچمدار ایران در رقابت های آسیا هستیم و نهایت تلاش ما و بازیکنان این است که بازی خوبی را مقابل تیم خوب الاتحاد به نمایش بگذاریم و با صعود به مرحله بعد به حمایت های مردم عزیر ایران پاسخ مثبت بدهیم.

 

سرمربی تیم ذوب آهن یادآور شد: ما نماینده ایران هستیم و باید از کیفیت های فوتبال ایران و ذوب آهن و همچنین از نام ذوب اهن و چیزی که مردم ایران به آن دل بستند صیانت کنیم. مطمئنا انرژی که آنها می فرستند به ما انگیزه میدهد ما هم قدردان هستیم و مانند دیدارهای گذشته برای کسب بهترین نتیجه به زمین مسابقه پا میگذاریم.

بیشتر بخوانید:
منصوریان: تعدادی از مربیان لیگ فشار آوردند مسابقات را دیرتر شروع کنیم

تگ ها


علیرضا منصوریان ذوب آهن الاتحاد الاتحاد-ذوب آهن AFC Champions League فوتبال