منصوریان :امسال شهرآوردهای قشنگی با پرسپولیس داریم

علیرضا منصوریان. مثل همیشه پر ......

علیرضا منصوریان. مثل همیشه پرنشاط. بازیكنان استقلال می گویند در ارمنستان حتی سرحال تر از آنهاست.

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، او خودش در تمرینات هست. هم كار با توپ هم سالن وزنه. تازه در زمان غیر از تمرینات هم می نشیند و فیلم می بیند. بازیكنان می گویند كمتر می توانند او را در هتل ببینند. از همین حالا آنالیز حریفان را شروع كرده است. یك شنبه قرعه كشی لیگ انجام شد و همین اتفاق بهانه ای بود برای گفت وگو با سرمربی استقلال در ارمنستان. منصوریان هم توضیحاتی درباره قرعه كشی داد و البته گفت زمان برگزاری شهرآورد بزرگ پایتخت خیلی خوب است.

* آقای منصوریان خبرهای خوبی از اردوی استقلال به گوش می رسد. ظاهراً همه چیز خوب پیش می رود؟

بله، خدا را صد هزار مرتبه شكر خوب تمرین می كنیم و وضعیت تیم هم خیلی خوب است. روی زمینی تمرین می كنیم كه بسیار ایده آل است و كاش یكی از زمین های تمرینی اینجا را در تهران داشتیم. زمین خوب به پیشرفت تیم ها كمك می كند.

* قرعه كشی رقابت های لیگ برتر هم برگزار شد و نمی دانیم از قرعه راضی هستید یا نه. البته با شناختی كه از شما داریم احتمالاً برای تان فرقی نمی كرد قرعه چه شكلی باشد.

دقیقاً همین طور است كه شما می گویید. واقعاً برای ما فرقی نمی كرد قرعه مان چه شكلی باشد. این را همیشه می گویم و حالا هم تأكید دارم، زمان بازی و نام حریفان برای ما فرقی ندارد. اصلاً چیز مهمی نیست. فرق نمی كند هفته اول با چه تیمی باشیم و هفته آخر با چه تیمی لیگ را تمام كنیم. تمركزمان اینجا روی تمرینات بوده و هست و ان شا ءا... بتوانیم توقع هواداران بامعرفت استقلال را برآورده كنیم.

* مهم نبود مثلاً هفته های اول با تیم هایی بازی داشته باشید كه قدرت شان كمتر از تیم های بزرگ است؟

نه، ما در لیگ باید با همه تیم ها بازی كنیم. فرقی نمی كند شما كجا شروع كنید و كجا تمام كنید. بالاخره با هر تیمی باید رفت و برگشت بازی كنیم. ما هم تمركزمان روی این مسئله نبود. هدف ما از قبل معلوم شده است و امیدواریم بتوانیم لیگ را با قدرت شروع كنیم.

* شهرآورد هم هفته دهم برگزار می شود. فكر می كنید زمانش مناسب است؟

به نظر من خوب است. شهرآورد زمانی برگزار می شود كه 2 تیم 10 هفته با هم بازی كرده اند و شكل گرفته اند. این مسئله می تواند به جذابیت های شهرآورد اضافه كند. ان شا ءا... یك شهرآورد جذاب خواهیم داشتیم. به نظر من امسال می توانیم شهرآوردهای قشنگی را ببینیم.

 

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال