منصوریان: این کامبک جزو زیبایی های فوتبال بود

سرمربی ذوب‌آهن از عملکرد شاگردانش تقدیر کرد....

سرمربی ذوب‌آهن از عملکرد شاگردانش تقدیر کرد.

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم ذوب‌آهن ایران معتقد است که بازگشت تیمش مقابل الغرافه و صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، جزو زیبایی‌های فوتبال است.

به گزارش مدال، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم ذوب‌آهن ایران در نشست خبری پس از دیدار با الغرافه گفت: در ابتدای بازی نظم کافی را نداشتیم و وقتی دو گل دریافت کردیم، می‌دانستیم چیزی برای از دست دادن نداریم. در رختکن به بازیکنان گفتم که اگر گل سوم را نخوریم، حتماً می‌توانیم به بازی برگردیم و نتیجه را جبران کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در نیمه دوم خیلی زود گل اول را زدیم و در ادامه به گل دوم دست یافتیم. همین مسئله باعث شد تا با اعتماد به نفس بیشتر بازی کنیم و گل صعود را هم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود: کامبک امروز جزو زیبایی‌های فوتبال بود و بعد از گل سوم بازیکنانم بهترین بازی خودشان را انجام دادند و تا لحظه آخر برای صعود جنگیدند. این موفقیت را به مردم بزرگ ایران و هواداران‌مان و کارگران کارخانه ذوب‌آهن تبریک می‌گویم.

منصوریان خاطرنشان کرد: همه بازیکنان امروز خوب بودند و رشید مظاهری در مقابل مهاجمان الغرافه عملکرد خوب و مثبتی داشت و باید هم به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب می‌شد.

وی ادامه داد: ما قرار داشتیم آینده خودمان را بسازیم و با تلاش و همت کادرفنی و بازیکنان، توانستیم برای هفتمین بار به لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم. یک تساوی در لیگ برتر ایران و دو پیروزی در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا نشان از بازگشت ذوب‌آهن به دوران اوجش دارد و حالا باید در لیگ قهرمانان آسیا و ادامه لیگ روند خوب‌مان را ادامه بدهیم.