منصوریان: بازی ما و گل‌گهر نزدیک و فیزیکی بود

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت اعتقاد دارد بازی تیمش مقابل گل‌گهر نزدیک و فیزیکی بوده است....

به گزارش ورزش سه از تسنیم، علیرضا منصوریان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بازی بسیار جاندار و فیزیکی بود. خیلی بازی نزدیک به همی داشتیم و می‌دانستیم با تیمی بازی داریم که روی نیمکت و داخل زمین بازیکنان بسیار خوبی دارد. کادر فنی آنها هم بسیار قوی است، به ویژه مربی خیلی خوبم، امیر قلعه‌نویی عزیز.

وی افزود: دیروز هم گفتم بازی سختی داریم و در طول هفته، به جز دو سه ساعت تمرین، روزانه ۹ ساعت هم کار آنالیز داشتیم. گل‌گهر نیاز به آنالیز قوی داشت و شاید به مراتب بازی سنگین‌تری نسبت به بازی با پرسپولیس، استقلال، سپاهان و پیکان بود، چون گل‌گهر تیمی است که محکم بازی می‌کند. از شاگردانم بسیار راضی هستم که یک سانتیمتر هم عقب نشینی نکردند. این بازی می‌توانست یک گل داشته باشد و هر تیمی می‌توانست گل اول را بزند، برنده می‌شد. ما چهار پنج موقعیت داشتیم که می‌توانستیم به گل برسیم و آنها هم به همین شکل موقعیت داشتند و در بخشی از نیمه دوم ما را کاملاً تحت فشار گذاشتند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: به اعضای کادر فنی تیمم گفتم که امیدوارم ما زودتر گل بزنیم و اگر زود گل بزنیم، می‌توانیم ساختار عقب زمین‌مان را محکم کنیم. به بازیکنان و نفراتی که به‌عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفتند، تبریک می‌گویم که خیلی خوب بازی کردند. بازی امشب واقعاً سنگین بود و دو تیم با فیزیکی خوب وارد زمین شدند.

منصوریان در واکنش به این مسئله که مجتبی سرآسیایی معتقد بود صنعت نفت بابت تک امتیازی که گرفت خوشحال است، گفت: من دروغ نمی‌گویم و واقعاً خوشحال نیستیم. قبل از اینکه کرونا بگیرم، برنامه ما این بود که تمام بازی‌های خانگی را پیروز شویم و فرقی هم نداشت چه تیمی و چه رنگی مقابل ما قرار بگیرد. اصلاً خوشحال نیستیم و در رختکن هم فقط بابت بازی خوب به بچه‌ها خسته نباشید گفتم و تأکید کردیم از اینکه موقعیت از دست دادیم، خوشحال نیستیم. ما روی ضربات آخر باید به گل می‌رسیدیم و تمام سعی و تلاش ما این بود که سه امتیازهای خانگی را در خانه نگه داریم. ما ۱۵ بازی خانگی داریم که در دو بازی آن باختیم و در یک بازی هم مساوی کردیم. تمام برنامه و اولویت ما بازی‌های خانگی است و بازی‌های بیرون خانه را هم در اولویت بعدی‌مان قرار دادیم. وقتی در خانه بازی می‌کنیم، حریف مقابل تیم صنعت نفت در زمین می‌ماند. ما باید از این موقعیت استفاده می‌کردیم و اکنون از گرفتن یک امتیاز خوشحال نیستیم و فقط خوشحالیم که کلین شیت کردیم و ناراحت هستیم که ۳ امتیاز را از دست دادیم. البته تیم حریف هم می‌توانست در این بازی ۳ امتیاز بگیرد.

تگ ها


صنعت نفت آبادان علیرضا منصوریان