منصوریان: باید برابر الاتحاد کیفیت بالای خود را نشان دهیم

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از پیروزی در بازی تدارکاتی برابر شاگردان یحیی گل‌محمدی در مورد شرایط این دیدار و بازی برابر الاتحاد صحبت کرد...

سرمربی ذوب‌آهن گفت: ما باید کیفیت بالای خودمان را مقابل الاتحاد عربستان نشان دهیم و شنیدم که ممکن است لیگ عقب بیافتد و ما باید یک‌ضرب و بدون بازی رسمی به مصاف الاتحاد برویم.

به گزارش مدال، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن پس از برتری یک بر صفر شاگردانش مقابل شهرخودرو گفت: به آقای حمیداوی تبریک می‌گویم، شکل این تیم را تغییر داده است و این پدیده با تیم‌هایی که ما قبلا و سال‌های گذشته بازی کردیم قابل مقایسه نیست و البته نباید منکر زحمات یحیی گل محمدی هم شویم.
وی افزود: جمعیت خوبی برای شهرخودرو حتی برای بازی‌های دوستانه می‌آید. اگر امکان داشت 4 بار با شهرخودرو بازی می‌کردیم، شهر خودرو تیمی است که واقعا فوتبال بازی می‌کند و به اندازه کافی که فکر می‌کردیم به ما فشار آورد. این دیدار شماتیک بازی ما با الاتحاد را شکل خواهد داد تفاوت ما چندان زیاد نبود و ممکن بود که شاگردان یحیی گل محمدی به ما گل بزنند.
منصوریان عنوان کرد: برای ما و تیم یحیی برد و باخت مهم نبود، ما باید کیفیت بالای خودمان را مقابل الاتحاد عربستان نشان دهیم و شنیدم که ممکن است لیگ عقب بیافتد و ما باید یک‌ضرب و بدون بازی رسمی به مصاف الاتحاد برویم.

اخبار مرتبط:

پیروزی ذوب‌آهن برابر شاگردان گل‌محمدی/ منصوریان و رحمتی مثل همیشه!

تگ ها


ذوب آهن شهرــخودرو علیرضا منصوریان یحیی گل محمدی لیگ برتر فوتبال ایران لیگ قهرمانان آسیا الاتحاد ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس AFC Champions League فوتبال