منصوریان: باید برابر الاتحاد کیفیت بالای خود را نشان دهیم

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از پیروزی در بازی تدارکاتی برابر شاگردان یحیی گل‌محمدی در مورد شرایط این دیدار و بازی برابر الاتحاد صحبت کرد...

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از پیروزی در بازی تدارکاتی برابر شاگردان یحیی گل‌محمدی در مورد شرایط این دیدار و بازی برابر الاتحاد صحبت کرد

سرمربی ذوب‌آهن گفت: ما باید کیفیت بالای خودمان را مقابل الاتحاد عربستان نشان دهیم و شنیدم که ممکن است لیگ عقب بیافتد و ما باید یک‌ضرب و بدون بازی رسمی به مصاف الاتحاد برویم.

به گزارش مدال، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن پس از برتری یک بر صفر شاگردانش مقابل شهرخودرو گفت: به آقای حمیداوی تبریک می‌گویم، شکل این تیم را تغییر داده است و این پدیده با تیم‌هایی که ما قبلا و سال‌های گذشته بازی کردیم قابل مقایسه نیست و البته نباید منکر زحمات یحیی گل محمدی هم شویم.
وی افزود: جمعیت خوبی برای شهرخودرو حتی برای بازی‌های دوستانه می‌آید. اگر امکان داشت 4 بار با شهرخودرو بازی می‌کردیم، شهر خودرو تیمی است که واقعا فوتبال بازی می‌کند و به اندازه کافی که فکر می‌کردیم به ما فشار آورد. این دیدار شماتیک بازی ما با الاتحاد را شکل خواهد داد تفاوت ما چندان زیاد نبود و ممکن بود که شاگردان یحیی گل محمدی به ما گل بزنند.
منصوریان عنوان کرد: برای ما و تیم یحیی برد و باخت مهم نبود، ما باید کیفیت بالای خودمان را مقابل الاتحاد عربستان نشان دهیم و شنیدم که ممکن است لیگ عقب بیافتد و ما باید یک‌ضرب و بدون بازی رسمی به مصاف الاتحاد برویم.

اخبار مرتبط:

پیروزی ذوب‌آهن برابر شاگردان گل‌محمدی/ منصوریان و رحمتی مثل همیشه!

تگ ها


ذوب آهن شهرــخودرو علیرضا منصوریان یحیی گل محمدی لیگ برتر فوتبال ایران لیگ قهرمانان آسیا الاتحاد