منصوریان: باید ریکاوری کنیم و آماده لیگ شویم

سرمربی صنعت نفت آبادان امیدوار است با برد در جام حذفی شرایط خوبی هم در لیگ برتر پیدا کنند....

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از پیروزی مقابل شمس‌آذر قزوین گفت: به بازیکنان و خانواده آنها و مجموعه و هواداران تبریک می‌گویم. می دانستیم با تیم سر سختی بازی داریم. هفته پیش نتایج خوبی گرفته بود. سعی کردیم با کمی تغییر وارد زمین شویم. ممکن بود اتفاقات یکی، دو روز اخیر جام حذفی گریبانگیر ما می‌شد. از بچه ها تشکر می کنم که ضربات آخر را خوب زدند.۵ تعویض را انجام دادیم که بتوانیم بازی را با آرامش اداره کنیم و اینکه بتوانیم انرژی مان را برای بازی با فولاد که بازی سختی در اهواز است نگه داریم. ۲-۳ پیامد خوب بازی این بود که دو سه جوان را به زمین فرستادیم که خیلی از آنها راضی هستیم. می‌توانیم از آنها به‌عنوان ذخیره طلایی خوب استفاده کنیم.

او در خصوص تعویض‌های تیمش در این بازی گفت: امید حامدی فر زود کارت زرد گرفت و بعد از آن ۳-۲ خطای عجیب و غریب انجام داد، احساس کردم داور شمارش خطا می‌کند و هر آن ممکن است ۱۰ نفره شویم برای همین او را سریع بیرون آوردیم تا متوجه شود بعد از اینکه اخطار می‌گیرد باید حواس جمع تر باشد ضمن اینکه او یکی از نفرات اصلی ما است و باید برای بازی با فولاد او را حفظ می‌کردیم.

سرمربی صنعت نفت با اشاره به تعویض عباس بوعذار گفت: برای یک لحظه فشار بازی خیلی بالا رفت. عباس در بازی دوستانه قبل از بازی با پدیده از ناحیه کمر دچار آسیب شد. او را زود بیرون آوردیم که آسیب اش شدیدتر نشود. از عملکرد پورابوالقاسم و خرم آبادی راضی هستم، مسیر طولانی زیادی دارند و باید خیلی تلاش کنند. از فردین گروسیان هم فوق‌العاده راضی هستم؛ او خیلی با اطمینان درون دروازه بود. این نوید را به ما داد که احمد و فرزین در یک قواره هستند و با وجود آنها دغدغه‌ای نخواهیم داشت ضمن اینکه یک گلر بسیار خوب در رده امید داریم. پیام پارسا آینده روشنی دارد. نمی‌دانم شرایطی بوجود می‌آید که به او شانس بدهیم، اما در مجموع از دروازه‌بان‌ها راضی هستم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درمورد تعویق زمان بازی این تیم در جام حذفی مقابل شمس آذر قزوین گفت: این مسئله از یک طرف باعث ضرر ما شد و از یک طرف سود بردیم، برای بازی جام حذفی با توجه به اینکه یک روز عقب افتاد آماده‌تر و سرحال‌تر آمدیم، اما برای بازی اصلی در این دو، سه روز باید خیلی خوب ریکاوری کنیم، فقط وقت ریکاوری داریم. باید کمپ‌مان را داخل هتل یکی، دو روز اضافه کنیم تا بچه‌ها از لحاظ فیزیکی و تغذیه در شرایط خوبی قرار بگیرند.

منصوریان یادآور شد: بازگشت محمود مطلق‌زاده اتفاق خوبی برای ما بود، البته او هنوز مطلق‌زاده واقعی نیست. او را زود به زمین فرستادیم تا کم‌کم خودش را پیدا کند، بازیکن فوق‌العاده با کیفیتی است. با حضور مطلق‌زاده حامدی و حنفی در پست هافبک دفاعی تقریبا گارانتی می‌شویم، این باز شدن پای مهاجمان به گلزنی برایمان خیلی مهم است. اگر تیمی بخواهد نتایج رو به جلو داشته باشد، یا باید یک گلزن خیلی خوب داشته باشد. در مجموع از عملکرد تیم در بازی راضی بودیم.

سرمربی صنعت نفت با اشاره به تیم شمس‌آذر قزوین گفت:‌ حریف ما اصلا لیگ یکی بازی نکرد، باید به تیم شمس‌آذر و سرمربی خوب آنها احترام بگذاریم. تفکراتش خیلی خوب است و من او را می‌شناسم. اصلا ضد فوتبال بازی نکردند، می‌توانستند کاملا بسته بازی کنند و ما را به چالش بکشند، اما در کل ۹۵ دقیقه وسط زمین فوتبال بازی کردند و به همین خاطر احساس می‌کنم بازی قشنگی شد. من برنامه این مربی را در بازی با سایپا و ماشین‌سازی دیدم، فقط فوتبال بازی کردند، برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم. جوان‌های خیلی خوبی دارند و استخوان‌بندی این تیم از خوزستان است. اکثر بازیکنان استقلال خوزستان برای قهرمانی را امروز من دیدم.

منصوریان در خصوص وضعیت مهدی حنفی نیز گفت: او را در لیست امروز داشتیم، اما با توجه به سیستم که ۴-۱-۳-۲ بازی می‌کنیم، یک هافبک دفاعی می‌توانست به زمین برود، اگر لازم باشد مربع بازی کنیم، بین حنفی و مطلق‌زاده یکی باید به زمین می‌رفت که مطلق‌زاده شانس بیشتری پیدا کرد، چون می‌خواستیم محمود زود به ترکیب اصلی برگردد.

تگ ها


صنعت نفت آبادان علیرضا منصوریان