منصوریان : برابر التعاون نمایش خوبی انجام میدهیم

سرمربی استقلال تهران عنوان کرد هنوز برای صعود به عنوان تیم اول یا دوم از گروه A تصمیم گیری نکرده اند ......

سرمربی استقلال تهران عنوان کرد هنوز برای صعود به عنوان تیم اول یا دوم از گروه A تصمیم گیری نکرده اند ...

سرمربی استقلال تهران عنوان کرد هنوز برای صعود به عنوان تیم اول یا دوم از گروه A تصمیم گیری نکرده اند.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، علیرضا منصوریان در گفت وگوی اسکایپی با برنامه نود اظهار کرد: الان در دوحه مستقر هستیم و فردا ان شاالله سعی داریم نمایش خوب و منطقی برابر التعاون انجام دهیم و با کنترل بازی به پیروزی برسیم.

او درباره وضعیتی که در گروه دارند، ابراز کرد: امشب باید جلسه بگذاریم که سرگروهی کمک ما می کند یا اینکه به عنوان تیم دوم صعود کنیم چون اگر دوم شویم و با العین بازی کنیم بازی رفت در ورزشگاه آزادی خواهد بود و دیدار برگشت در قطر اما اگر تیم اول باشیم، با الاهلی عربستان در روزهای دوم و نهم خردادماه باید خارج از ایران بازی کنیم که نمی دانیم میزبان هستیم یا مهمان.

منصوریان اضافه کرد: لوکوموتیو تیم سخت کوشی است و الاهلی برابر این تیم بازی آسانی ندارد اما ما مسیر خودمان را پیش می رویم تا صعود را قطعی کنیم؛ اگر می توانستیم دومین بازی را در ورزشگاه آزادی انجام دهیم قطعا برای رسیدن به پیروزی و سرگروهی تلاش می کردیم.

سرمربی استقلال ادامه داد: العین امارات و الاهلی عربستان تیم های خیلی خوبی هستند؛ امروز خوشحال شدیم پرسپولیس از مرحله گروهی صعود کرد چون خیلی دوست دارم حداقل سه تیم ایرانی از گروه ها صعود کنند و امیدوارم استقلال خوزستان نیز به برتری برسد؛ اگر سه تیم ایرانی از مرحله گروهی صعود کنند، سهمیه 1+3 تیم آسیایی برای فصل آینده لیگ قهرمانان حفظ می شود.

او تصریح کرد: دور دوم لیگ قهرمانان بازی های سختی برای نمایندگان ایران است چون تیم های عربی قوی تر به مسابقات می آیند و دو، سه خرید خوب انجام می دهند؛ و باتوجه به اینکه ایرانی ها میزبان عربستانی ها نمی شوند شرایط سخت خواهد شد اما امیدوارم فینالیست لیگ قهرمانان آسیا یک تیم ایرانی باشد.

منصوریان با بیان اینکه لیاقت هواداران ما بالاتر از نایب قهرمانی بود، گفت: طبیعی بود این فصل را خیلی خوب شروع نکنیم چون در قسمت کادر فنی و بازیکنان تغییرات زیادی داشتیم و نیاز به زمان بود تا به شرایط خوب برسیم؛ تمام این نتایج بعد از لطف خدا، نتیجه صبر و حوصله تماشاگران ما بود.

سرمربی استقلال عنوان کرد: پرسپولیس مدیون صبر و حوصله تماشاگران فصل قبل بود که امسال به قهرمانی رسید و ما هم خوشحال هستیم تیم و هواداران را سربلند کردیم؛ منتظر صبر و حوصله تماشاگران بودیم تا به نتیجه برسیم؛ بعد از لطف خدا مدیون تماشاگران هستیم و بدون آنها نمی توانستیم این نتایج را کسب کنیم.

او اظهار کرد: امیدوار هستیم سال 96 بهتر باشد و مطمئنا لیگ آینده به مراتب بهتر خواهد بود.

منصوریان با بیان اینکه نتایج تیم های استقلال و پرسپولیس در میزان تماشاگران این تیم ها در نظرسنجی تاثیر دارد، گفت: جدا از هر رنگی، امیدوار هستیم نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا موفق شوند.