منصوریان: برنامه استقلال برایم مهم نیست

علیرضا منصوریان معتقد است تیمش پلکانی مسیر صعودی را در پیش خواهد گرفت و تمام تمرکزشان معطوف به صنعت است....

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان پس از دیدار دوستانه با مس رفسنجان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او در ابتدا گفت: بازی بسیار خوبی بود و ما اکثرا وقتی با مس رفسنجان بازی می‌کنیم خیلی خوب عیارمان را پیدا می‌کنیم چون بازی‌های‌مان خیلی جان دار است. فارغ از هر نتیجه‌ای که به دست می‌آید، وقتی شما می‌بازی هم عیب‌های بیشتری را پیدا می‌کنی.

سرمربی آبادانی‌ها ادامه داد: خیلی بازی خوبی بود؛ ما دیر شروع کردیم، دیر تیم بسته شد، دیر یار گرفتیم و دیر بازی دوستانه کردیم و ما اولین بازی رسمی دوستانه‌مان بود و در این زمینی که نه برای ما و نه برای رفسنجان خوب بود، به هرحال بازی خوبی انجام دادیم. ما بضاعت مالی‌مان کم است ولی بضاعت فوتبالی‌مان فوق العاده بالاست چرا که ما مثل این تیمی را که این‌جا داریم در آبادان هم داریم و زیر هجده ساله‌هایمان را نیاوردیم. از بچه‌ها راضی بودم و فکر می‌کنم که خیلی جمع و فشرده باید تیم را جلو ببریم و ما یک بازی دیگر با تیم آقای عنایتی می‌کنیم و یک بازی دیگر هم با تیم ویستا توربین داریم که بچه‌هایی که امروز بازی نکردند به میدان می‌روند. فکر می‌کنم با سه، چهار بازی دوستانه به تورنمنت می‌آییم ولی با توجه به اینکه شاکله تیم حفظ شده باید بتوانیم منسجم باشیم و فکر نمی‌کردم تیمم این جوری بازی کند. 

منصوریان افزود: باید برای ۲۷ام یک تیم شادابی را راهی زمین کنیم و فکر می‌کنم بعد از سه بازی ۴۵ روز تعطیلی داریم و بعد می‌رویم سراغ بازی‌های دوستانه‌ای که در دو روز پیاپی برگزار می‌شوند.

او در پاسخ به اینکه با دو تیم سابقش در ابتدای لیگ بازی می‌کند گفت: هر دو تیم سابق من یعنی ذوب آهن و تراکتور که با آنها بازی داریم زودتر از ما شروع کردند ولی سعی می‌کنیم تیم‌مان را آماده کنیم.

او در پاسخ به سوال خبرنگار که پرسیده بود نظرش در مورد اینکه تیم‌هایی که با صنعت بازی می‌کنند هفته بعد به مصاف استقلال می‌روند ناراحت شد و گفت: ما به کسی کمک نمی‌کنیم و فقط برای تیم خودمان بازی می‌کنیم و با علم به اینکه تیم سابق من استقلال است و من را به فوتبال معرفی کرده و مدیونشم؛ اما ما فقط برای صنعت نفت آبادان بازی می‌کنیم. سوال زیاد جالبی نبود و فرقی نمی‌کند.

سرمربی صنعت در مورد هدف تیمش گفت: ما هدف گذاری‌مان بر حسب موقعیت مالی‌ای که داریم زیاد جالب نمی‌شود ولی بر حسب سطح توقع استان حداقلش این است که یک رتبه زیر جایگاه سال پیش‌مان باشیم و حداکثرش هم به این برمی‌گردد که به چه شکلی ساپورت شویم و به ما کمک شود که شکل واقعی این تیم را درست کنیم. هوادار فوتبال آبادان در هر صورت تیمش را در فاز حمله می‌خواهد.

او ادامه داد: من امسال شروع کارم با یک سری تغییرات در مربیگری بود و اصلا نمی‌خواهم در خیلی حوزه‌ها دخالت کنم و روزی که آمدم می‌دانستیم این تیم بضاعت مالی خوبی ندارد و مدیران‌مان تلاش می‌کنند که منابع را فراهم کنند و ما نباید تمام تمرکزمان به این باشد که چه شرایطی رخ می‌دهد؛ آن چیزی که دست به نقد است به ما کمک می‌کند‌. تمرکزمان را روی تیم‌مان می‌گذاریم و انشاالله تیم‌مان شکل صعودی می‌گیرد.

منصوریان در پایان گفت: ما لیست بزرگسال‌مان ففط باز است و احتمالا دو، سه بازیکن سال گذشته‌مان مثل آقای بغلانی، نصاری و حنفی به تیم‌مان اضافه می‌شوند در صورتی که هر دو طرف به توافق برسند.

تگ ها


علیرضا منصوریان آلومینیوم اراک