منصوریان: برنج خوب بگیر! فهمیدی؟

ورزش>لیگ برتر -بازیکنان تیم استقلال تهران صبح روز گذشته از ساعت ۹:۳۰ به کمپ حجازی رفتند تا به صورت دسته جمعی با یک دستگاه اتوبوس برای عزیمت به کشور ارمنستان عازم فرودگاه امام خمینی شوند ......

ورزش > لیگ برتربازیکنان تیم استقلال تهران صبح روز گذشته از ساعت ۹:۳۰ به کمپ حجازی رفتند تا به صورت دسته جمعی با یک دستگاه اتوبوس برای عزیمت به کشور ارمنستان عازم فرودگاه امام خمینی شوند.

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین-روزنامه خبرورزشی نوشت: آنچه می خوانید گزارشی است از ۴ ساعت حضور کنار آبی های پایتخت.

منصوریان زودتر از همه به کمپ آمد
علیرضا منصوریان سرمربی استقلال اولین نفر وارد کمپ شد و با ورود به اتاق مربیان، منتظر ماند تا شاگردانش از راه برسند.

خسرو و پژمان با هم آمدند
خسرو حیدری و پژمان منتظری با یک دستگاه اتومبیل به کمپ حجازی آمدند و پس از خداحافظی با راننده، سریعاً برای تعویض لباس به داخل رختکن رفتند.

تعجب افراد حاضر در کمپ از دیدن بیاتی نیا
محسن بیاتی نیا بازیکن اسبق استقلال در کمپ حجازی حاضر شد. حاضران در کمپ از موهای تراشیده شده بیاتی نیا می گفتند که شبیه کادرفنی استقلال شده بود. بیاتی نیا ۲۰ دقیقه ای مشغول گفت وگو با مجتبی جباری بود و سپس به اتاق مربیان رفت تا با علیرضا منصوریان دیدار کند.

تی شرت های یکدست سفید
بازیکنان تیم استقلال با گرمکن و تی شرت های یکدست سفید برای اعزام به فرودگاه، وارد اتوبوس شدند تا نظم خود را به نمایش بگذارند.

بازار داغ سلفی و عکس های یادگاری
با حضور بازیکنان استقلال در محوطه کمپ هواداران استقلال به سمت ستاره های محبوب خود رفته و ضمن ثبت عکس های یادگاری مشغول گفت وگو با ستاره های استقلال شدند.

عصبانیت حراست، خوشرویی امید نورافکن
حراست کمپ حجازی که از هجوم مردم به بازیکنان استقلال برای ثبت عکس و امضای یادگاری خشمگین شده بود، با صدایی بلند اعلام کرد: همه بیرون! در همین هنگام یک کودک استقلالی که به همراه مادرش منتظر دیدار با امید نورافکن بودند، به محض دیدن هافبک ۲۰ ساله استقلال با خوشحالی نزد وی رفتند و بعد از گرفتن عکس یادگاری با چهره ای خندان کمپ حجازی را ترک کردند.

چشم غره منصوریان به یک خبرنگار
هنگامی که علیرضا منصوریان به فرودگاه امام خمینی (ره) رسید از یک خبرنگار که در فرودگاه حضور داشت به شدت شاکی شده بود. خشم علیرضا منصوریان به حدی بود که با صدای بلند گفت: برای چی دنبال من راه افتادی؟

منصوریان دستور خرید برنج درجه یک را داد!
هنگامی که سرمربی استقلال مشغول خداحافظی با افرادی بود که از کمپ تا فرودگاه استقلالی ها را همراهی کرده بودند، رو به یکی از نزدیکانش کرد و گفت: بلدی برنج خوب بگیری؟! ببین چند بار گفتم برنج خوب بگیر.

کاروان استقلال با پرواز ساعت ۱۳ تهران را به مقصد ارمنستان ترک کرد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال