منصوریان: تفکرات قلعه‌نویی را می‌شناسم

سرمربی تیم ذوب آهن گفت: قلعه‌نویی علاقه زیادی به چینش هجومی تیم دارد و جایگاه سپاهان در صدر جدول نشان می‌دهد که عملکردشان فوق‌العاده خوب بوده است....

به گزارش مدال، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ظهر عصر امروز (پنج‌شنبه) در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان گفت: ابتدا  تسلیت عرض می‌کنم به باشگاه پرسپولیس و به فوتبال ایران به علت درگذشت جعفر کاشانی و امیدوارم وقتی پیشکسوتی از بین ما می‌رود قدر دیگر پیشکسوت‌ها را بدانیم.

سرمربی ذوب آهن با بیان این که بازی فردای تیمش مقابل سپاهان بازی زیبایی خواهد بود گفت: تفکرات آقای قلعه‌نویی را می‌شناسم، علاقه زیادی به چینش هجومی تیم دارد و جایگاه سپاهان در صدر جدول نشان می‌دهد که عملکردشان فوق‌العاده خوب بوده است. عملکرد تیم ما هم نسبت به کار فنی در سال جدید عملکرد خیلی خوبی بوده است، اما هنوز امتیاز خوبی نگرفته‌ایم. داربی خوبی را بین این دو تیم اصفهانی پیش‌بینی می‌کنم و امیدوارم هرکس لیاقت و شایستگی کافی را دارد در بازی پیروز شود. می‌دانیم فردا میهمان تیم سپاهان هستیم و میزبان آمادگی خوبی دارد، اما ما کاملا از لحاظ روحی و بدنی آماده هستیم. می‌توانم نوید بازی خوبی را بدهم.

منصوریان در پاسخ به شایعه‌ی جذب دانیال اسماعیلی‌فر در فضای مجازی  گفت: فضای مجازی مانع پیشرفت فوتبال می‌شود و تمرکزها را از بین می‌برد. توجهی به فضای مجازی نکنید.

او خاطرنشان کرد: من به سن دو تا از بازیکنانم نگاه نمی‌کنم و در نظر نمی‌گیرم، چرا که از جوانان تیم ما بهتر تمرین می‌کنند. خلعتبری و حدادفر بازیکنان خیلی خوبی برای ما هستند. پهلوان هم در بازی مقابل پارس جنوبی به خوبی خودش را نشان داد و به این بازیکن امید زیادی دارم و نمی‌دانم چرا قبلی‌ها این بازیکن را بازی نمی‌دادند. اسماعیلی‌فر و مهدی‌پور هم که سربازهای تیم هستند و در تراکتورسازی بودند، بازیکنان بسیار خوبی هستند و فردا با ما شروع می‌کنند.

سرمربی این تیم اصفهانی گفت: فرق شهرآورد اصفهان با جاهای دیگر خیلی زیاد است. اول این که بار فنی شهرآورد اصفهان خیلی بیش‌تر از جاهای دیگر است. جدا از مسائل فنی هم، بارزترین نکته‌اش این است که رقابت خود را در شهرآورد دارند اما از فردای شهرآورد، همه‌ی تیم ها را رقیب خود می‌دانند مگر تیم‌های همشهری خود را. این نکته هرگز در تهران رخ نداده است. دلیل پیشرفت اصفهان هم همین است. با این وضعیت حاشیه‌ی کم‌تری هم دارد.

بیشتر بخوانید:

قلعه‌نویی: محروم نداریم اما تا دل‌تان بخواهد مصدوم داریم!

 

تگ ها


علیرضا منصوریان نشست خبری منصوریان ذوب آهن سپاهان امیر قلعه نویی سپاهان ذوب آهن سپاهان-ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال