منصوریان: دربی می‌تواند نقطه عطف استقلال باشد

علیرضا منصوریان سرمربی پیشین استقلال در اردوی پیش از دربی آبی‌ها حضور یافت....

به گزارش مدال، علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال به طور سر زده در اردوی آبی‌پوشان حاضر شد و با فرهاد مجیدی ملاقات کرد.

وی در این باره گفت: وظیفه‌ام بود به تیمی که از بچگی طرفدارش بودم و با آن بزرگ شدم و به همه جا رسیدم سر بزنم. وقتی به استقلال آمدم فرهاد مجیدی خیلی به من محبت کرد و 25 سال است که با او رفاقت دارم. بخش اعظم این تیم شاگردان خودم در تیم استقلال بودند.

منصوریان عنوان کرد: فکر می‌کنم اگر بازیکنان استقلال 50 درصد صحبت‌هایی که می‌شود را انجام دهند می‌توانند موفق شوند. استقلال روزهای خیلی خوبی را نسبت به چند ماه گذشته پشت سر می‌گذارد و هر اتفاقی در دربی رخ دهد چیزی از ارزش‌های تیم در این 3 دیداری که با موفقیت پشت سرگذاشته، کم نمی‌شود.

سرمربی سابق استقلال خاطرنشان کرد: دیدار دربی نقطه عطفی برای استقلال خواهد بود. آبی‌پوشان می‌توانند با پیروزی در این بازی به صدر جدول نزدیک شوند و اگر هم نتیجه‌ای غیر از برد یا تساوی رقم بخورد باز هم استقلال این انگیزه را دارد که بتواند در ادامه با پرسپولیس رقابت کند.

وی یکی از خاطره انگیزترین دربی‌هایی که حضور داشته است را دربی 6 مرداد سال 1374 عنوان کرد و گفت:در آن دربی پرسپولیس با حضور دایی و عبدی و .... بسیار پرقدرت بود و ما روی درخشش بهزاد غلامپور 3 بر یک پیروز شدیم. یک بار هم در دوره مربی‌گری قلعه‌نویی سه بر دو پرسپولیس را بردیم که خیلی شیرین بود. در دوره مربی‌گری خودم هم دربی‌ای که ۳ بر ۲ بردیم لذت بخش بود که البته من می‌گویم ۳ بر ۱ بردیم چون گل دوم آن‌ها خطا بود.

بیشتر بخوانید:
ستاره دربی رفت از لیست پرسپولیس خط خورد
حضور منصوریان در اردوی استقلال 

تگ ها


منصوریان علیرضا منصوریان استقلال دربی فوتبال ایران استقلال پرسپولیس پرسپولیس-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال