منصوریان: دو فصل با آلومینیوم قرارداد دارم

علیرضا منصوریان نسبت به حواشی شکل گرفته در خصوص تمدید قراردادش با آلومینیوم و اخبار مربوط به عدم انجام این توافق واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ظاهرا حواشی در باشگاه آلومینیوم پایان ندارد. شب گذشته پس از کش و قوس فراوان سرانجام علیرضا منصوریان پس از توافق با سعید عباسی قراردادش با آلومینیوم را تمدید کرد تا کماکان در فصل جاری هدایت این تیم اراکی را بر عهده داشته باشد. اما از صبح امروز شایعات زیادی در خصوص برکناری این مربی به دستور مدیرعامل کارخانه آلومینیوم منتشر شده که تا به اینجا رسمی نشده است.

به همین دلیل خبرنگار ما با علیرضا منصوریان تماس گرفت تا از صحت و سقم ماجرا اطلاع کسب کند. وی در پاسخ به‌ شایعات برکناری‌ زود هنگامش گفت: من هم مثل شما اخباری در خصوص برکناری‌ام توسط رییس کارخانه آلومینیوم شنیده‌ام. اما وقتی پنج ماه قبل به اراک رفتم، نه با رییس کارخانه قرارداد منعقد کردم و نه با سهامدار. بنده با مدیرعامل به نمایندگی از باشگاه قرارداد بستم. دیشب هم وقتی به اراک رفتم پس ار تایید کمیته فنی قرارداد دو ساله با مدیرعامل باشگاه منعقد کردم.

وی در ادامه گفت: بنده در حال حاضر با باشگاه آلومینیوم اراک ۲ سال قرارداد دارم و کارمند مدیرعامل کارخانه و سهامدار نیستم. آقایان می‌توانند هر نظری در مورد من بدهند و من هم می‌توان هر حرفی در موردشان بزنم. اما این را بدانید من از همان روز اول با باشگاه قرارداد داشتم و حالا هم دارم!

تگ ها


فوتبال ایران علیرضا منصوریان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال