منصوریان سرنوشت را برای پرسپولیس تکرار می‌کند؟

پرسپولیسی‌ها خاطره خوبی از تقابل با علیرضا منصوریان در ذهن ندارند و او یک بار روی نیمکت نفت تهران موفق شد آنها را از رویای قهرمانی‌شان دور کند....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار حساس امشب پرسپولیس و آلومینیوم اراک با توجه به حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت حریف یکی از خاطرات تلخ هواداران پرسپولیس را در ذهن آنها شکل می‌دهد. در لیگ پانزدهم و در هفته بیست و هشتم در شرایطی که پرسپولیس با استقلال خوزستان در کورس قهرمانی قرار داشت برابر نفت تهران قرار گرفت و در نهایت این بازی را به حریف واگذار کرد. شکستی که کار را در هفته پایانی به آوراژ گل کشاند تا برانکو ایوانکوویچ و شاگردانش نتوانند جام قهرمانی لیگ پانزدهم را از آن خود کنند.

اکنون علیرضا منصوریان در شرایطی تقریبا مشابه بار دیگر برابر پرسپولیس قرار گرفته است. تیم او با رقم زدن تنها شکست پرسپولیس در این فصل رویای تکرار این نتیجه را در ذهن دارد و این در حالیست که پرسپولیس اینبار با تیمی کامل‌تر امیدوار به جبران آن شکست در اراک و حضور در کورس قهرمانی است.

در آن بازی وحید امیری گل برتری نفت تهران را مقابل پرسپولیس به ثمر رساند و اکنون در سمت چپ دفاعی پرسپولیس برابر علیرضا منصوریان قرار خواهد گرفت و باید دید قادر خواهد بود این خاطره را از ذهن هواداران پرسپولیس پاک کند یا خیر.

تگ ها


فوتبال ایران علیرضا منصوریان آلومینیوم اراک فوتبال