منصوریان سه پیراهن 7، 10 و 23 را در اختیار بازیکنان تازه وارد خود قرار داد

به گزارش مدال به نقل از ورزش 3منصوریان شماره ی 3 خرید استقلال در لیگ هفدهم را معرفی کرد و شماره های جالبی را در اختیار بازیکنان تازه وارد خود گذاشت ......

به گزارش مدال به نقل از ورزش 3منصوریان شماره ی 3 خرید استقلال در لیگ هفدهم را معرفی کرد و شماره های جالبی را در اختیار بازیکنان تازه وارد خود گذاشت ...

به گزارش مدال به نقل از ورزش 3 منصوریان شماره ی 3 خرید استقلال در لیگ هفدهم را معرفی کرد و شماره های جالبی را در اختیار بازیکنان تازه وارد خود گذاشت.
علیرضا منصوریان سه پیراهن 7، 10 و 23 را در اختیار بازیکنان تازه وارد خود قرار دارد. حسن بیت سعید در فصل جاری پیراهن شماره 7 را بر تن خواهد کرد و سجاد شهباززاده دیگر خرید آبی ها نیز پیراهن محبوب شماره 10 این تیم را بر تن خواهد کرد. همچنین داریوش شجاعیان نیز با تصمیم منصوریان در این فصل به مانند اولین سال حضور در گسترش فولاد پیراهن 23 را بر تن خواهد کرد.
بیت سعید؛ هفتمین هفت استقلال
حسن بیت سعید هفتمین بازیکنی است که در لیگ برتر پیراهن شماره 7 استقلال را بر تن می کند. پیش از مهاجم سوسنگردی آبی ها، فرهاد مجیدی با 6 فصل بیش از همه بازیکنان این پیراهن را بر تن کرده و البته محبوب ترین 7 این تیم بوده است. محمد نوازی، سعید لطفی و بختیاری زاده هر کدام دو فصل این پیراهن را بر تن کردند و ستار همدانی و بختیار رحمانی نیز یک فصل با پیراهن محبوب هواداران این تیم در لیگ حاضر شدند. 
23 استقلال باز هم بر تن یک شیرازی
پیراهن شماره 23 شاید در بسیاری از تیم ها پیراهن مهمی نباشد اما در استقلال تبدیل به پیراهن بازیکنان شیرازی شده است. امیدرضا روانخواه 4 فصل در لیگ برتر پیراهن شماره 23 را بر تن کرده است. در کنار روانخواه این پیراهن دو فصل دیگر در اختیار بازیکنان شیرازی استقلال بوده است. مهدی کریمیان و داریوش یزدانی دو هافبک شیرازی استقلال هستند که پیراهن 23 را بر تن کردند و حالا این پیراهن به داریوش شجاعیان رسیده تا برای هفتمین فصل نیز این شماره در اختیار یک شیرازی باشد.
علی سامره و سعید بیگی هر کدام یک فصل و آگوستین گیلائوری نیز 3 فصل این پیراهن را در لیگ برتر بر تن کرده اند. 
10 دوباره به پنجمین استقلالی رسید
استقلال در شانزده دوره ی پیشین لیگ برتر تنها 5 بازیکن با شماره 10 در اختیار داشته است. علیرضا منصوریان با 5 فصل بیشتر از سایر بازیکنان این پیراهن را بر تن کرده است و بعد از او میلاد میداوودی و سیاوش اکبرپور با 3 فصل قرار دارند. مهدی پاشازاده دیگر کاپیتان محبوب استقلالی ها نیز در بازگشت به فوتبال ایران پیراهن شماره 10 این تیم را بر تن می کرد.
سجاد شهباززاده در لیگ هفدهم برای سومین فصل این پیراهن را بر تن خواهد کرد تا به میلاد میداوودی و سیاوش اکبرپور برسد. 
همچنین پژمان منتظری دیگر خرید آبی ها باز هم شماره 33 را بر تن خواهد کرد. شماره ای که با نام او در استقلال شناخته می شود و فصل گذشته در اختیار مجید حسینی جوان قرار گرفته بود.