منصوریان: شاگرد قلعه‌نویی هستم

علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب آهن اصفهان حاضر شد...

علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب آهن اصفهان حاضر شد

علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب آهن اصفهان در دیدار معوقه هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: امیدوارم که عید را خوب شروع کرده باشید و در آرامش سال 98 را تمام کنید. همچنین عرض تسلیت دارم بابت اتفاق گنبد و اطراف و شیراز که واقعا دردآور است. این‌ها می‌تواند تلخ‌ترین اتفاقات باشد. اولین بار است که این دربی را تجربه می‌کنم. به جرأت می‌توانم بگویم که این دربی اصفهان بعد از دربی تهران دومین دربی بزرگ کشور است. سپاهان و ذوب آهن هر دو نایب قهرمان آسیا هستند و جزو اعتبارات فوتبال ایران به حساب می‌آیند. سپاهان هم اکنون یکی از بهترین مربیان را در اختیار دارد که بنده نیز شاگرد او بودم و همین موضوع بازی فردا را برای ما سخت خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: از لحاظ تعداد نفرات و شرایط میزبانی کفه ترازو به نفع سپاهان است اما ما جوانان بسیار خوبی در تیم داریم و همچنین سپاهان را آنالیز کرده‌ایم که اینها می‌تواند به ما کمک کند. بازیکنان ما تجربه سخت بازی با پدیده و با حضور 25 هزار تماشاگر را به خوبی پشت سرگذاشتند. همچنین ما اخیرا از سد الغرافه و النصر هم گذشته‌ایم و امیدوارم بچه‌ها در این بازی هم در شرایط ایده آل‌شان باشند. برای این بازی هم در طول 90 دقیقه برنامه داریم و امیدوارم نتیجه دلخواه‌مان را کسب کنیم.

منصوریان تصریح کرد: سپاهان یکی از تیم‌های بالای جدول است و فکر می‌کنم مصاف ما با آنها بسیار خوب و زیبا باشد. با توجه به اینکه دو بازی ما از جدول خارج شده است ما سعی کردیم طبق فشردگی مسابقات خودمان را هماهنگ کنیم. بعد از بازی استقلال خوزستان ما فقط به بازیکنان‌مان دو روز و10 ساعت استراحت دادیم. خیلی دوست داشتیم به بازیکنان 4 یا 5 روز استراحت بدهیم اما شرمنده آنها شدیم چرا که سپاهان فقط یک روز استراحت کرده و بازیکنان ما فرصت مناسبی برای دیدوبازدیدهای عید نداشتند.