منصوریان: محکم به مسیرمان ادامه می‌ دهیم

سرمربی تراکتور اعلام کرد که با وجود تمام مشکلات، آنها در برابر سختی ها خواهند جنگید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علیرضا منصوریان در حاشیه آخرین تمرین تیم پیش از دیدار مقابل نساجی، گفت: آخرین تمرین ‌مان برگزار شد و تا ساعتی دیگر راهی استان مازندران خواهیم شد تا در مقابل نساجی صف ‌آرایی کنیم و امیدوارم یک بازی فوق ‌العاده خوب را ارائه دهیم.


وی افزود: وقفه ‌ای که به خاطر دیدارهای تیم ملی ایجاد شد، خیلی به ما کمک کرد و سعی کردیم از آن نهایت بهره را ببریم. بازیکنانی هم که دیر به تیم اضافه شدند، با سایر بچه‌‌ ها به هماهنگی کامل رسیدند.


سرمربی تیم فوتبال تراکتور با ابراز رضایت از وضعیت تیمش، می گوید: شرایط داخلی تیم بسیار خوب است. بچه‌ها هم به لحاظ تاکتیکی و هم به لحاظ دوستی و رفاقت خیلی به هم نزدیک شدند و تلاش ما این است که مانند یک خانواده باشیم. از بزرگ‌ترهای تیم هم ممنونم که در این مسیر خیلی به من کمک می‌کنند.


منصوریان ادامه داد: در تمامی باشگاه‌ها مشکلات و رفت ‌و آمدهایی وجود دارد، اما ما محکم به مسیرمان ادامه می‌ دهیم و با تمام مشکلاتی که ممکن است در مقابل تراکتور قرار بگیرد، خواهیم جنگید. ان‌شاءالله بتوانیم بهترین تیم را راهی دیدار مقابل نساجی بکنیم و با یک بازی فکورانه و زیرکانه، اولین سه امتیاز فصل را به دست بیاوریم.

بیشتر بخوانید:

عشوری: داد زدند این خود قاتلش است!

قرارداد عباس‌زاده با تراکتور ثبت شد

 

 

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال