منصوریان: من هم اصفهانی هستم

سرمربی ذوب‌آهن بعد از پایان دوره محرومیتش از دیدار فردا قادر است روی نیمکت تیمش را همراهی کند....

به گزارش مدال، ذوبی‌ها در هفته سوم لیگ برتر در حساس ترین مسابقه برابر تراکتور قرار می‌گیرند و به دنبال کسب اولین برد در لیگ نوزدهم هستند.

علیرضا منصوریان در مورد این بازی  سخت گفت: بعد از باخت غیر قابل باوری که برابر سایپا داشتیم با ده غایب اصلی برابر پارس بازی کردیم و در آن هوای گرم مقابل تیم خوبی که دوست خوبم فراز کمالوند تدارک دیده یک امتیاز به دست آوردیم. حالا برابر تراکتوری بازی داریم که جزو مدعیان اصلی قهرمانی است و سه امتیاز شیرین برابر پرسپولیس به دست آورده. اما ما می‌خواهیم روند پیروزی‌های خود را آغاز کنیم. خوشبختانه با تلاش مدیریت باشگاه سه سرباز به ما اضافه شدند و اگر صلاح باشد می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم. هم‌‍چنین بازیکنان محرومی و مصدومی که داشتیم با تیم تمرین می‌کنند و ذوب‌آهن کامل و سرحال را برابر تراکتور می‌بینید.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد تغییرات گسترده‌ای که در بدنه مدیریتی و آکادمی باشگاه به وجود آمده است، گفت: اتفاقاتی رخ داده که من در گفت و گو با آقای محمدی گله زیادی از ایشان کردم. ای کاش اگر می‌خواستند تغییری بدهند دو یا سه روز قبلش اطلاع می‌دادند که تغییرات داریم و در تمرین این خبر را اعلام نمی‌کردند. با این حال به آقایان محمدی، کرباسچی و کربکندی خوش آمد گفتم. به آقای کربکندی گفتم شما وارث ذوب هستید و من امانتدار هستم.

وی در ادامه گفت: بعد از تهران اصفهان شهر دوم من است و خودم را اصفهانی می‌دانم. به آقای کربکندی گفتم من مثل شما ذوب‌آهنی نیستم اما امانتدار تیم هستم. با باشگاه قرارداد دارم و مطمئن باشید با غیرت پای تیم می‌مانم. استارت موفقیت را از سال گذشته زدیم که فقط مردم اصفهان را خوشحال کنیم.

منصوریان با درخواست کمک از مدیریت باشگاه گفت: همه بدانند که من وامدار هیچ کس جز خدا نیستم. قبول کردم بعد از تهران برچسب اصفهانی بر روی من باشد به همین دلیل با تمام وجود برای موفقیتی دوباره می‌جنگیم. می‌دانیم که استان از نتیجه گیری ما خوشحال می‌شود و به دنبال آن هستیم. در شرایطی که الان هستیم احتیاج به کمک داریم و مدیریت و هواداران باید پشت ما باشند. متاسفانه برخی از نفراتی که قبلا به تیم نزدیک بودند حالا به دنبال ضربه زدن به ذوب‌آهن هستند. البته که بازیکنان تیم و پیشکسوتان و صد البته مدیریت باشگاه جواب خوبی به آن‌ها دادند و فکر می‌کنم مشکلات کوچک دیگر به وجود نیاید. ما هم‌قسم با بازیکنان و تمامی ارکان باشگاه برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم و مطمئن باشید کسی خللی در روند ما به وجود نمی‌آورد.

اخبار مرتبط:

سنگینی کفه بردهای تراکتور در مصاف با ذوب‌آهن

تگ ها


ذوب آهن علیرضا منصوریان تراکتور ذوب آهن Tractor ذوب آهن ذوب آهن-Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال