منصوریان: من و شهربانو به نظر هم احترام گذاشتیم

بانوی قهرمان ووشوی جهان گفت: من و شهربانو از کاندیداهای مختلفی حمایت کردیم اما به نظر هم احترام گذاشته و مسئولان هم خیلی حرفه‌ای با این موضوع کنار آمدند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، الهه منصوریان در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اختلاف نظر با خواهرانش در حمایت از کاندیداهای ریاست فدراسیون ووشو اظهار داشت: نظر من و خواهرانم در بحث انتخابات متفاوت بود اما فکر نکنید که ما همسو با فدراسیون نیستیم. تمامی کاندیداها خوب بودند و فدراسیون تصمیم را به خود ما محول کرد تا از هر کسی که می‌خواهیم حمایت کنیم.

وی افزود: شهربانو از کاندیدای دیگر حمایت کرد و من هم تصمیم گرفتم از صدیقی که اکنون عهده‌دار ریاست فدراسیون شده حمایت کنم. به هر حال ما به نظر هم احترام گذاشتیم و مسئولان هم خیلی حرفه‌ای با این موضوع برخورد کردند. اکنون جایگاه بزرگی داریم اما معتقدم نگه داشتن قهرمانی از رسیدن به آن سخت‌تر است و این موفقیت با همکاری همه جانبه خانواده بزرگ ووشو میسر خواهد بود.

ملی‌پوش ووشو در مورد اینکه با این انتخاب آیا ممکن است آینده ورزشی شهربانو دچار مشکل شود یا خیر، گفت: وقتی علی‌نژاد که خودش پدر معنوی ووشو است می‌گوید برای هیچکسی مشکلی به وجود نمی‌آید دلیلی وجود ندارد نگران آینده ورزشی شهربانو باشیم. فکر می‌کنم رییس جدید فدراسیون صحبت‌هایی را با خواهرم انجام خواهد داد و همه بار دیگر دور یک میز جمع خواهیم شد و برای موفقیت ووشو برنامه‌ریزی و تلاش خواهیم کرد.

منصوریان در خصوص بحث قرارداد خود با باشگاه شانگهای چین تصریح کرد: یک مسابقه خیلی مهم با ورزشکار تایلندی برای به دست آوردن کمربند داشتم اما کرونا باعث لغو این رقابت شد. مسئولان باشگاه تا دو ماه پیش هم حقوق من را واریز می‌کردند و اکنون هم سازمان جهانی این رشته به دلیل کرونا اجازه نمی‌دهد ورزشکار خارجی وارد این سازمان شود و اگر خدایی نکرده ما دچار کرونا شویم ممکن است عمر ورزشی‌مان تمام شود.

وی تصریح کرد: علاقه‌ای به شکایت و گله ندارم هر چند که جوایز ما هم داده نشده اما امیدوارم شرایط درست شود تا بتوانیم از طریق توانایی‌های ورزشی که داریم درآمدی کسب کنیم. خیلی ناراحت هستیم از اینکه هیچ رقابتی در پیش نیست و منبع درآمدی نداریم و عمر ورزشی ما همینطور در حال سپری شدن است.

عضو تیم شانگهای در پاسخ به این سوال که آیا قراردادش با این باشگاه تمام شده است یا خیر، گفت: قرارداد دارم و آنها موظف هستند حقوق من را پرداخت کنند چون در قرارداد بندی در رابطه اینکه اگر مشکلی مثل کرونا به وجود بیاید نداشتیم. خودم هم دوست ندارم اگر کاری نکرده باشم اضافه‌تر از سازمان یا باشگاه پول بگیرم. اگر خودشان بخواهند قرارداد من را می‌دهند در غیر اینصورت هم گله‌ای ندارم.

منصوریان در مورد شایعه خداحافظی خواهران منصوریان از دنیای قهرمانی خاطرنشان کرد: خیلی علاقه‌ای ندارم در مورد این مسئله صحبت کنم زیرا مردم خیلی به ما محبت دارند و تا زمانی که شرایط اجازه دهد می‌خواهیم برای کشورمان مدال بگیریم. خیلی تمایل داشتیم هر سه خواهر به مسابقات جهانی برویم و سه سهمیه ما هم مسجل شده بود اما بنا به دلایلی که نمی‌خواهم صحبت کنم، سهیلا از مسابقات جهانی کنار گذاشته شد. البته اکنون در تیم ملی هستیم و خبرهای خوبی هم در راه است. هنگامی که باشگاهم را تغییر دهم اتفاقات خوبی برای ایران رخ خواهد داد و می‌خواهیم از این طریق پرچم کشورمان را به اهتزاز در بیاوریم.

بیشتر بخوانید:

واکنش رییس ووشو به موضع شهربانو منصوریان

مسیر گذشته را در ووشو ادامه می دهم/ در حوزه بین الملل قوی هستیم

 

 

تگ ها


ووشو الهه منصوریان وشو