منصوریان و تاباتا در کنفرانس خبری چه گفتند؟

سرمربی ذوب آهن و کاپیتان تیم الغرافه در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم حضور یافتند....

سرمربی ذوب آهن و کاپیتان تیم الغرافه در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم حضور یافتند.

به گزارش مدال،علیرضا منصوریان و تاباتا در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم حضور یافته و در مورد دیدار ذوب آهن و الغرافه در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا صحبت کردند.

 

منصوریان:منصوریان: هر دو تیم شانس صعود دارند - کیفیت طارمی را می شناسیم

بازی سختی را مقابل الکویت پشت سرگذاشتیم و با عملکرد خوب بازیکنان و حمایت هواداران توانستیم مقابل این تیم به پیروزی برسیم. تمام بازیکنان و کادرفنی به این مسئله آگاه هستیم که در بازی فردا باید برای بردن به میدان برویم و برای این هدف تمام تلاش خود را می کنیم و می دانیم که مردم ایران هوادار ما هستند و امیدواریم که با پیروزی بر الغرافه هفتمین حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کنیم. آنالیز خوبی از تیم الغرافه داشتیم و نقاط ضعف و قوت این تیم را  به خوبی می دانیم. این تیم بازیکنان ارزشمندی دارد و یکی از این بازیکنان مهدی طارمی است که کیفیت او را همه میشناسیم.  
سرمربی ذوب آهن با اشاره به مصدومیت خلعتبری، عنوان کرد: روی کمک این بازیکن به ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا حساب کرده بودیم اما متاسفانه او مصدوم است اما سایر بازیکنان در فرم خوبی هستند و آماده دیدار با الغرافه هستیم. فردا  دو تیم ذوب آهن و الغرافه در زمین هستند و هر دو تیم شانس برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا دارند. باید به لحاظ فکری و فیزیکی در بهترین فرم خود باشیم و بتوانیم تمام کیفیت مان را در زمین به خوبی نشان دهیم.در بازی فردا تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و با پیروزی به لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.
وی  ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی قطر در جام ملت های آسیا، گفت: قهرمانی قطر در این مسابقات می‌تواند شرایط خوبی را برای حضور این تیم در جام جهانی فراهم کند.

 


کاپیتان الغرافه: برای پیروزی مقابل سایپا بازی می کنیم

ما مربی خوبی داریم و به دنبال چالشی جدید در آسیا هستیم. بازی مهمی مقابل تیم سایپا داریم. این در میان هوادارانمان برگزار می شود و ما همیشه در خانه بازی های خوبی از خودمان به نمایش می گذاریم.ما برای پیروزی بازی خواهیم کرد. ما کادر فنی توانمندی داریم و هدفمان رسیدن به مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا است.