منصوری : خجسته خوب جنگید

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار اعزامی فارس از باکو، محمد منصوری، پس پایان رقابت های صبح دسته 66- کیلوگرم گفت: خجسته مسابقات را خوب شروع کرد و 2 برد آسان داشت، اما حریف آذربایجانی وی خیلی قدر بود و رنک 4 دنیا را دارد که با توجه به سیاست میزبان برای کسب مدال آمده است ......

به گزارش  مدال به نقل از خبرنگار اعزامی فارس از باکو، محمد منصوری، پس پایان رقابت های صبح دسته 66- کیلوگرم گفت: خجسته مسابقات را خوب شروع کرد و 2 برد آسان داشت، اما حریف آذربایجانی وی خیلی قدر بود و رنک 4 دنیا را دارد که با توجه به سیاست میزبان برای کسب مدال آمده است. در حالیکه رنک خجسته 59 دنیاست؛ او در این مبارزه خوب جنگید، اما تاکتیک حریف بهتر بود.

منصوری ادامه داد: تاکتیک ما این بود که علیرضا در 2 مسابقه نخست آرام مبارزه کرده و انرژی خود را برای بازی حساس نیمه نهایی ذخیره کند چرا که حریف یکی از بهترین ها بود. شیخ علیزاد نیز با توجه به تجربه اش تاکتیک خوبی را اتخاذ کرد. او به جای اینکه به اجرای فن بپردازد که ریسک آن برابر خجسته بالا بود، بیشتر شلوغ کاری کرد تا داور را مجاب به اخطار دادن به خجسته کند و البته موفق بود. اگر جودوکار آذربایجانی ریسک می کرد، احتمال باختش وجود داشت.

سرمربی تیم ملی جودو در پایان گفت: خجسته در مرحله رپه شارژ باید در برابر جودکار قزاق به میدان برود که او نیز از بهترین دنیاست، اما امیدواریم تا بتواند حریف را شکست داده و یک مدال برنز که کمترین حق اوست را تصاحب کند.

 

تگ ها


اخبار روز جودو