منوچهری: حال استقلال خوب است

بازیکن سابق استقلال به تیم لیگ یکی هوادار که مدعی صعود به لیگ برتر است پیوست....

به گزارش ورزش سه، امین منوچهری که مدتی از فوتبال بازی کردن دور بود و حتی بحث حضورش در لیگ هند نیز مطرح شد در نهایت  امروز با تیم لیگ یکی  هوادار که یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر است  قرارداد امضا کرد وی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بعضی از بازیکنان هوادار دوستان صمیمی من هستند مثل امیرحسین فشنگچی  که فعلا به خاطر مصدومیت نمی‌تواند بازی کند. من بازی و نتایج این تیم را دنبال می‌کردم. امیدوارم به این تیم کمک کنم و بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم.


 او در پاسخ به این سوال که چقدر برای تیم هوادار شانس صعود به لیگ برتر قائل است ادامه داد: فاصله امتیازی با صدر جدول معقول است و خیلی از روزها نیز هوادار صدرنشین بوده است. اگر بخواهیم صعود کنیم می‌توانیم این کار را انجام دهیم زیرا فاصله فنی و امتیازی ما با بقیه تیم ها خیلی کم است.


 این بازیکن در مورد کارکردن زیر نظر رضا عنایتی گفت:  زمانی که آقا رضا فوتبال بازی می کرد کامل بازی هایش را دنبال می کردم و سبک بازی‌اش را دوست داشتم و می خواستم مثل او کار کنم. امیدوارم بتوانم به نحو احسن از این شرایط استفاده کنم و کلی درس بگیرم. 


این مهاجم باتجربه که زمانی در سطح اول فوتبال ایران در تیم‌های بزرگی مثل استقلال، سپاهان، سایپا و غیره بازی می‌کرد در مورد اینکه چرا مسیرش به کلی عوض شده و در حال حاضر باید در لیگ یک توپ بزند عنوان کرد: همه اینها برای من تجربه شده است و در زمانی که بخواهم کار مربیگری را شروع کنم به کارم می‌آید. من در سطح اول فوتبال بازی کردم، در تیم های انتهای جدولی که برای سقوط نکردن می‌جنگیدند حضور داشتم و الان در تیمی که می خواهد به لیگ برتر صعود کند هستم و این مسائل خالی از لطف نیست. من همه چیز را در این فوتبال لمس کردم و در آینده از آنها استفاده می کنم. بعضی ها  فقط در یک تیم بازی کردند ولی من شرایط مختلف را تجربه کردم.


منوچهری که هیچ وقت علاقه اش نسبت به استقلال را پنهان نکرده در پایان در این خصوص افزود: استقلال جزئی از زندگی من است و با بردش خوشحال و با  باختش ناراحت می‌شوم. با بازیکنان این تیم ارتباط نزدیکی دارم و با هم صحبت می کنیم. خدا را شکر همه حالشون خوب است و اتفاقات خوشحال‌کننده افتاده و فرهاد  مجیدی از نظر روحی جان تازه ای به تیم داده و او کسی است که قهرمانی با استقلال را  تجربه کرده و  پارسال وقتی می‌گفتند استقلال می‌تواند قهرمان شود همه مسخره می کردند در حالیکه تیم زیر نظر آقای مجیدی به فینال حذفی رسید و در لیگ هم می توانست  قهرمان شود و در آسیا اگر آن اتفاقات پیش نمی‌افتاد به نظرم تا این تیم می‌توانست تا فینال  آسیا پیش برود و باخت به ازبکستان و حذف از آسیا یک اتفاق بود و امیدوارم  امسال استقلال قهرمانی و نتایج خوب را تجربه کند.

تگ ها


امین منوچهری