منوچهری : حسرت می‌خورم که دوران کوتاهی در استقلال بودم/ تیم شفر زخم‌خورده است

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال حسرت این را می خورد که چرا دوران حضورش در جمع آبی پوشان کوتاه بوده است ......

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال حسرت این را می خورد که چرا دوران حضورش در جمع آبی پوشان کوتاه بوده است.

به گزارش مدال به نقل از امین منوچهری در گفت وگو  با خبرنگار  ورزشی  خبرگزاری  تسنیم، ابتدا در خصوص تقابل تیمش با استقلال تهران در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: بازی با استقلال و پرسپولیس برای تیم هایی که بازی های شان به صورت زنده پخش نمی شود، جذابیت خاصی دارد و بچه های ما با انگیزه هستند تا خودشان را نشان دهند. استقلال بعد از باخت در دربی تیم زخم خورده ای است و دچار یکسری مشکلات شده است که امیدوارم مشکلات شان از هفته دوازدهم برطرف شود. استقلال بازی سختی را برابر ما در پیش خواهد داشت و تلاش می کنیم بازی خوبی انجام دهیم.

وی در مورد تقابل با تیم سابقش عنوان کرد: همه می دانند که من به استقلال علاقه دارم، ولی این علاقه باعث نمی شود ذره ای از تلاشم برای نفت تهران کم شود. اگر هم این افتخار نصیب من شود که دروازه استقلال را باز کنم، کاری نخواهم کرد که هواداران این تیم ناراحت شوند. البته آنها هم درک می کنند که فوتبال حرفه ای است و من هم باید بهترین عملکرد را داشته باشم.

منوچهری همچنین یادآور شد: من از بچگی با استقلال زندگی کرده و دوران کوتاهی هم در استقلال داشته ام که البته این زمان برای من زیاد است. لحظه لحظه هایی که در این تیم بودم برایم ارزشمند است. هواداران استقلال طوری با من رفتار می کنند که انگار 10 سال در این تیم بازی کرده ام. من حسرت می خورم که دوران کوتاهی در استقلال بودم، برخی بازیکنان در شش ماه اول حضورشان در استقلال کاری نکردند، ولی بعدها بهتر بازی کردند، مثل خسرو حیدری.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال افزود: خسرو وقتی از امیدها به تیم بزرگسالان آمد خوب کار نکرد که به پاس رفت و بعد از بازگشت به استقلال نمایش بسیار خوبی داشت و یکی از وزنه های مهم استقلال لقب گرفت که نقش مهمی در افتخارات کسب شده توسط استقلال داشت. در نهایت باید بگویم که به من اعتماد نشد، ولی از گذشته درس های زیادی گرفتم.

وی در پایان در مورد احتمال کنار گذاشتن نفت تهران از لیگ قهرمانان آسیا گفت: اگر این اتفاق رخ دهد برای ما بسیار ناراحت کننده خواهد بود. بازیکنان نفت پارسال با غیرت و تعصب این تیم را آسیایی کردند، ولی متأسفانه مشکلاتی به وجود آمد که باعث شد، در این شرایط سخت قرار بگیریم.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال