منوچهری: مجبور بودیم با فوتبال چرک امتیاز بگیریم!

مهاجم تیم پارس جنوبی جم گفت شرایط تیمش به نحوی است که آن‌ها باید با سبک فوتبال بسته مقابل رقبا کسب امتیاز کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از تیم‌های کاندیدای سقوط به لیگ یک، پارس جنوبی جم است که شب گذشته نتوانست مقابل فولاد نتیجه بگیرد تا تعیین سرنوشت این تیم به هفته پایانی موکول شود؛ امین منوچهری یکی از بازیکنان باتجربه پارسی‌ها در گفتگو با خبرنگار ما از آخرین شرایط تیمش گفت. وی ابتدا درباره عملکرد خوب پارس جنوبی در دیدار مقابل فولاد گفت: در بازی دیشب ما برنامه‌ای داشتیم تا ابتدا نبازیم و این‌که همگی پشت توپ در زمین خودمان بمانیم و بازی را برای خودمان قابل پیش‌بینی کنیم؛ طبیعتا وقتی فضاها بسته بود فولاد مجبور به آن شد تا به سمت بازی هوایی و درگیر برود اما چون این تاکتیک را بلد نبود و بیشتر سبک بازی فولاد روی زمین است، نتوانست به نتیجه برسد و ما آن‌طور که می‌خواستیم بازی را مدیریت کردیم به فولاد موقعیت ندادیم. البته که خودمان هم دو موقعیت بیشتر نتوانستیم خلق کنیم.

منوچهری سرنوشت بقای تیمش را در گروه عملکرد بازیکنان خودی و گفت: من فکر می‌کنم سرنوشت ما دست خودمان است و اگر ما بتوانیم نفت مسجدسلیمان را ببریم، قطعا در لیگ خواهیم ماند و امکان ندارد که این اتفاق با برد مقابل نفت رخ ندهد.

او درباره مشکلات مالی پارس جنوبی جم هم افزود: من به شخصه فقط ۱۰ درصد گرفته‌ام و مابقی بازیکنان ۶۰ درصد دریافتی داشته‌اند؛ می‌خواهم بگویم شرایط تیم متاسفانه به لحاظ مالی تغییر نکرده است اما بازیکنان‌مان برای اعتبار و آبروی خودشان با همه توان در میدان حاضر می‌شوند. قول داده‌اند که پول بدهند البته که از ابتدای فصل ما این وعده‌ها را شنیده‌ایم و اگر می‌خواستند پولی بدهند باید در این شرایط اضطراری با پول به تیم روحیه می‌دادند تا تیم به راحتی در لیگ بماند چون به لحاظ فنی تیم شرایط خوبی دارد. متاسفانه قدر تیم را ندانستند اما ما همه جوره تلاش می‌کنیم تا تیم را در لیگ به عشق مردم شهر جم که می‌دانیم چقدر علاقه به تیم‌شان دارند حفظ کنیم.

امین منوچهری در واکنش به خوش و بش با حسین کعبی هم گفت: حسین کعبی هم‌بازی من بود و به سوی او رفتم تا احوال‌پرسی داشته باشیم و بعد از آن هم با آقا جواد (نکونام) و آقا مهدی (هاشمی نسب) و حمیدرضا رجبی خوش و بش کردم؛ البته که با آقاجواد و حمیدرضا رجبی هم هم‌تیمی بوده‌ام و به آقا مهدی هم ارادت دارم. با کادرفنی فولاد همگی از دوستان بودند و به سوی آن‌ها رفتم و در پایان بازی هم با آن‌ها خوش و بش کردم.

وی افزود: شاید سبک فوتبال تیم‌مان به نحوی بود که خیلی‌ها از بازی تیم ما ناراضی بودند اما درک می‌کردند که با توجه به شرایط تیم ما مجبور هستیم این‌طور بسته بازی کنیم تا بتوانیم امتیاز بگیریم و به قولی فوتبالی‌ها چرک بازی کنیم.

بیشتر ببینید:

کارشناسی داوری پارس جنوبی جم - فولاد خوزستان

اعتراض نکونام به داوری بازی پارس جم - فولاد و کارشناسان داوری

 

 

تگ ها


پارس جنوبی جم امین منوچهری فوتبال ایران پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال