وعده مهاجم پارس جنوبی برای شکست تراکتور

مهاجم پارس جنوبی مدعی شد که تیمش با سود بردن از تعطیلی لیگ به دنبال آمادگی بیشتر و کسب نتیجه مناسب برابر تراکتور خواهد بود....

به گزارش مدال، پارس جنوبی برابر نساجی به یک امتیاز ارزشمند در خانه حریف دست یافت تا اکنون امیدواری خود برای کسب نتایج لازم در ادامه فصل و بقا در پایان لیگ نوزدهم را افزایش دهد. امین منوچهری درباره نمایش باکیفیت تیمش برابر نساجی در قائمشهر اینطور توضیح می‌دهد: یک بازی خارج از خانه مقابل تیمی که تقریبا هم امتیازمان بود انجام دادیم. اول از همه بدنبال کسب یک امتیاز از این دیدار بودیم و در شرایط خیلی خوب هم می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم. فکر می‌کنم که نتیجه خوبی بود چرا که امتیازی به حریف ندادیم شرایط آب و هوایی هم کار را برای هر دو تیم سخت تر کرد. در مجموع یک امتیاز شیرینی را از قائمشهر به خودمان به جم آوردیم چرا که نساجی تیمی است که در خانه تمامی حریفانش را اذیت کرده در کل شرایطش در زمان میزبانی بسیار متفاوت است. خدا را شکر می‌کنم که با یک امتیاز این دیدار توانستیم خودمان را در جدول نگهداریم.


وی درباره امیدواری‌اش برای گلزنی در ادامه فصل در ترکیب طلایی‌پوشان گفت: همیشه در تیم‌هایی که تاکتیک داشتند عملکرد موفقی داشتم، مربی‌ام ازم راضی بوده است. در پارس جم هم به این دلیل که آقای افاضلی یک شناختی نسبت به بازی‌ام دارند. وظیفه اصلی یک مهاجم هم بدون شک گلزنی است ولی عمل کردن به نکاتی که سرمربی ازم درخواست دارد، موفقیت تیمی پارس برایم در اولیت است حاضر هستم هیچ گلی تا پایان فصل نزنم ولی پارس در لیگ برتر بماند شرایط خوبی داشته باشد اما امیدوارم که بتوانم برای تیمم گلزنی کنم، پایان فصل آمار خوبی از خودم بجای بگذارم.


منوچهری با اشاره به تعطیلی کنونی لیگ و سود بردن از آن برای آمادگی بیشتر پارس جم گفت: تعطیلات هم می‌تواند به نفع و هم به ضرر یک تیم باشد. اگر برنامه‌ریزی داشته باشی، خوب تمرین کنی اتفاقا زمان مناسبی برای شناخت و برطرف کردن نقاط ضعف و یک فرصت مناسب برای ریکاوری ذهنی و بدنی است در مقابل برای تیم‌هایی که خوب امتیاز می‌گیرند روی شرایط بازی هستند هم می‌تواند یک صدمه محسوب شود. بنظرم تمامی تیم‌ها باید باهوش باشند و نهایت استفاده را از شرایط پیش آمده انجام دهند. امیدوارم که پارس هم بتواند از این زمان بهترین استفاده را بکند و با شروع دوباره مسابقات نتایج خوبی را کسب کند.

مهاجم پارس جنوبی با اشاره به انگیزه بالای تیمش برای کسب نتیجه مقابل تراکتور گفت: در جم با هر تیمی که مسابقه داشته باشیم هرگز دست و پا بسته نیستیم بدون شک می‌توانیم همه حریفمان را اذیت کنیم از آنها امتیاز بگیریم. در بازی خانگی این تیم پارس است که نتیجه را تعیین می‌کند. تراکتور تیم بزرگ خوبی است ولی ما هم تمامی تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم دست پر از زمین بازی خارج شویم شرایط‌مان را در جدول بهبود ببخشیم.

بیشتر بخوانید:
استقلال و سه تیم دیگر در آستانه محرومیت از حضور هواداران
بشار یا اوساگونا؛ انتخاب پرابهام یحیی! 

تگ ها


پارس جنوبی جم امین منوچهری فوتبال ایران تراکتور پارس جنوبی پارس جنوبی جم Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال