منچسترسیتی از رقابت برای جذب پدیده جوان رئال مادرید کنار کشید

مارتین اودگارد با عملکرد خوب خود توجه چندین باشگاه را به خود جلب کرده ولی حالا خبر می‌رسد که منچسترسیتی از رقابت بر سر جذب پدیده جوان رئال مادرید کنار کشیده است....

مارتین اودگارد با عملکرد خوب خود توجه چندین باشگاه را به خود جلب کرده ولی حالا خبر می‌رسد که منچسترسیتی از رقابت بر سر جذب پدیده جوان رئال مادرید کنار کشیده است.

به گزارش مدال، «مارتین اودگارد» هافبک نامدار نروژی در 15 سالگی به رئال مادرید پیوست و از آن زمان به بعد به هیرنوین و ویسته در هلند و این تابستان برای دو فصل به سوسیداد قرض داده شد و اکنون در 21 سالگی به تجربه لازم رسیده و حتی عنوان بهترین بازیکن ماه لالیگا را نیز به دست آورده است.

اودگارد تکنیک بالا و دید فوق‌العاده‌ای در میدان دارد و بیشترین موقعیت‌ها را در لالیگا خلق کرده است. بر اساس شنیده‌ها باشگاه‌هایی همچون ولورهمپتون، بایرن مونیخ و منچسترسیتی بر اساس توانایی‌هایش به فکر جذب او افتاده‌اند اما در این بین «دیلی میل» مدعی شد که سیتیزن‌ها با در نظر گرفتن احتمال فعال شدن بند بازگشت او به رئال، از خیر تلاش برای جذبش گذشته و فعلاً برای انتقال او به اتحاد تلاشی نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

نسل جوان رئال مادرید؛ نسلی آماده معرفی یک فوق‌ستاره

تگ ها


مارتین اودگارد اودگارد منچسترسیتی رئال مادرید کهکشانی‌ها منچسترسیتی سیتیزن‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعات نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس لالیگا فوتبال