منچسترسیتی با مسی قرارداد دوساله امضا می‌کند

رادیو اسپانیایی کادنا سر مدعی شد منچسترسیتی اگر موفق به جذب لیونل مسی در تابستان جاری شود با او قراردادی دوساله امضا خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رادیو اسپانیایی کادنا سر مدعی شد منچسترسیتی قصد دارد در صورتیکه موفق شد در تابستان جاری لیونل مسی را به خدمت بگیرد با او قراردادی دوساله امضا کند. بر اساس این گزارش چیکی بگیرستن مدیر ورزشی منچسترسیتی در حال حاضر در شهر بارسلون به سر می برد و مشغول مذاکره با باشگاه بارسلونا است.

ملحق شدن دوباره به پپ گواردیولا سرمربی سابق بارسا برای مسی مسلماً جذاب خواهد بود و سیتی در صورت امضای این قرارداد دو ساله راه را برای تمدید آن برای سالهای بعدی هم باز خواهد گذاشت. مسی همچنان با بارسا رابطه ای پرتنش دارد و دیروز با شرکت نکردن در اولین تمرین این تیم زیر نظر رونالد کومان نشان داد رابطه او و باشگاه خراب تر از آن است که به این راحتی ها ترمیم شود.

چیکی بگیرستن مدیر ورزشی سیتی برای مذاکره با بارسا در شهر بارسلون به سر می برد

با اینکه مسی معتقد است بر اساس مفاد قراردادش می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد بارسا را ترک کند و باشگاه در سوی دیگر معتقد است هر تیمی که خواهان مسی باشد باید بند آزادسازی ۷۰۰ میلیون یورویی او را فعال کند ولی گفته می‌شود مسی به دلیل شرکت نکردن در تمرین دیروز بارسا در شروع دوران پیش فصل با جریمه نقدی ۱.۱ میلیون پوندی و همچنین محرومیت یک ساله از حضور در میادین روبرو شود.

گفته می‌شود پدر مسی، خورخه، این هفته قرار است با مدیران بارسلونا مذاکره کند تا راهی برای حل و فصل اختلافات بیابد.

بیشتر بخوانید:

غیبت لیونل مسی در اولین تمرین بارسا با کومان

تیم منتخب اروپا؛بدون کریس و فقط یک بایرنی!(عکس)

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان منچستر سیتی بارسلونا فوتبال